Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біофаку активно розв’язують проблеми екології

Викладачі біофаку активно розв’язують проблеми екології

Викладачі біофаку активно розв’язують проблеми екології
18.12.2023 14:47 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет екологічна діяльність наукова діяльність засідання круглого столу Басейнова рада нижнього Дніпра

12 грудня завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), доктор наук, професор Олександр Рильський та доцент, кандидат наук Костянтин Домбровський узяли участь у засіданні Басейнової ради нижнього Дніпра.

 

Басейнову раду нижнього Дніпра утворює Державне агентство водних ресурсів України. Її рішення обов’язково враховують під час розробки та виконання плану управління річковим басейном, реалізації заходів щодо раціонального використання і охорони вод і відтворення водних ресурсів.

Також 13 грудня Олександр Рильський узяв участь у засіданні круглого столу «Проблеми регулювання забруднення повітря при несприятливих метеорологічних умовах (НМУ) у місті Запоріжжі». Захід організував Департамент захисту довкілля ЗОДА. Запоріжжя має повний комплекс важкої металургії, що розташований на одному територіальному майданчику в центрі міста, та перебуває в кліматичних умовах, для яких характерне розсіювання шкідливих викидів. Через це дуже забруднюється атмосферне повітря, а також накопичуються викиди підприємств у житлових районах. На засіданні ухвалили рішення, що врегулюють питання якості повітря в нашому місті під час несприятливих метеорологічних умов.

Участь представників кафедри загальної та прикладної екології і зоології біологічного факультету ЗНУ в таких заходах дає змогу державним органам створювати науково обґрунтовані рекомендації та пропозиції до запланованих заходів в управлінні водними ресурсами, а також для зниження викидів в атмосферу. Окремі аспекти проблем забруднення водних та атмосферних ресурсів можна буде згодом використати, щоб підвищити обізнаність студентів спеціальності «Екологія» в освітніх компонентах «Регіональні аспекти моніторингу стану довкілля», «Біологічні методи очищення стічних вод», «Нормування антропогенного навантаження на природне середовище» та «Урбоекологія».

 

Інформацію надав біологічний факультет ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини