Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ІННІ ім. Ю.М. Потебні бере активну участь у Днях сталої енергії

ІННІ ім. Ю.М. Потебні бере активну участь у Днях сталої енергії

ІННІ ім. Ю.М. Потебні бере активну участь у Днях сталої енергії
18.12.2023 15:39 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні кафедра електричної інженерії кіберфізичних систем Дні сталої енергії

Задля підвищення обізнаності людей у галузях енергоефективності; використання відновлюваних джерел енергії та розуміння зв’язку між енергетикою і кліматичними змінами Запорізька міська рада щорічно проводить Дні сталої енергії.

 

До участі у таких зустрічах активно залучається молодь нашого міста, серед якої і учні шкіл. Хтось із них просто розширює знання в сфері енергетики, а хтось дізнається багато цікавого про свою майбутню професію. Допомагають в цьому цікаві розповіді спікерів, одним із яких і став цього року завідувач кафедри електричної інженерії та кіберфізичних систем Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Віктор Коваленко.

Свою доповідь науковець і викладач присвятив розвитку тематичних освітніх програм у сфері енергоефективності та енергетичного менеджменту ІННІ. Представивши свою кафедру, він зазначив, що отримати тут освіту можна за такими спеціальностями, як 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 144 «Теплоенергетика», 145 «Відновлювані джерела енергії та гідроенергетика», 174 «Автоматизація, комп’ютерно інтегровані технології та робототехніка». Всі вони користуються попитом як на ринку праці, так і серед абітурієнтів, тож нині за ними навчаються понад 500 майбутніх бакалаврів та магістрів і 45 аспірантів.

Загалом на кафедрі можна отримати освіту за чотирнадцятьма освітніми програмами, як у сфері енергоефективності та енергетичного менеджменту, так і автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій і робототехніки. На потреби сьогодення цього року започатковані дві освітні програми: «Інжиніринг об’єктів промислової енергетики» і «Проєктування безпілотних апаратів та систем керування».

Звернув Віктор Коваленко увагу й на те, що всі освітні програми кафедри належать до тих, що користуються особливою підтримкою держави. Тобто, мають значну кількість бюджетних місць, абітурієнти вступають за спрощеною системою, а студенти отримують підвищену стипендію.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини