Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти завершили навчання на курсі «Академія лідерів»

Студенти завершили навчання на курсі «Академія лідерів»

Студенти завершили навчання на курсі «Академія лідерів»
20.12.2023 17:13 Все Головні новини Факультети ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети студенти-активісти проєктна діяльність Академія лідерів

У межах грантового проєкту «Академія лідерів для молоді» від ГО «Студентство» двадцять відібраних учасників, зокрема, студенти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – Данило Будько з економічного факультету, Данило Астахов із факультету соціології та управління й Ангеліна Образцова з факультету історії та міжнародних відносин, проходили навчання протягом двох місяців.

 

За цей час вони не лише успішно завершили курс, а й заглибились у світ нових знань та навичок. Цей шлях вимагав від кожного з них погляду на світ з іншого ракурсу, розвитку лідерських якостей і підвищуючи впевненість у власних можливостях.

Після завершення навчання за програмою сім учасників, включно Данила Будько, Данила Астахова та Ангеліну Образцову, не лише успішно пройшли навчання, але й представили власні проєкти перед широкою аудиторією. Ці проєкти мали різні тематичні напрямки: зокрема, йшлося про організацію «Школи Молодого Науковця», екологічний напрямок представляв проєкт «Фандомати для здачі пластикових пляшок» та щодо інновацій, то тут увазі присутніх запропонували «Застосунок для пошуку найближчих локацій здачі переробного сміття та усілякі фішки». Вказані ідеї стосуються вирішення реальних проблем, що існують у Запоріжжі. Важливо зазначити що автори продовжують роботу над проєктами, щоб в подальшому їх впровадити у дійсність.

Ця програма сприяла обговоренню актуальних проблем сьогодення та пошуку спільних рішень. Організатори вважають, що досягли головної мети, яка полягає в підготовці соціально відповідальних лідерів майбутнього. Наявність таких лідерів – це ключовий чинник для розвитку суспільства, формування національної самосвідомості та сприяння гармонійному розвитку громадян.

 «Об'єднавшись, ми працюємо на користь перемоги України!» – зазначають студенти ЗНУ – учасники цього проєкта.

 

Данило Будько,

економічний факультет

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини