Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На спеціальності «Мікро- та наносистемна техніка» захистили магістерські роботи

На спеціальності «Мікро- та наносистемна техніка» захистили магістерські роботи

На спеціальності «Мікро- та наносистемна техніка» захистили магістерські роботи
21.12.2023 12:52 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні кафедра електроніки інформаційних систем та програмного забезпечення захист кваліфікаційних робіт магістрів

На кафедрі електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні завершилися захисти кваліфікаційних робіт магістрів освітньо-професійної програми «Мікроелектронні інформаційні системи».

 

Цього року головою екзаменаційної комісії стала генеральна директорка ТОВ «Омега ЛТД» Тамара Шевченко. Підбиваючи підсумки захистів, вона зазначила, що недарма випускники спеціальності 153 «Мікро- та наносистемна техніка» завжди затребувані на ринку праці, адже щороку наукові роботи магістрантів відзначаються актуальністю й креативністю. Не став винятком і 2023 рік. На думку голови екзаменаційної комісії, кваліфікаційні роботи магістрантів спрямовані на сьогодення. Серед проблем, над якими працювали здобувачі, були такі: мікроелектронні інформаційні системи біомедичного призначення, віддаленого та безпечного доступу співробітників різних відділів та організації до заблокованих мереж; мехатронічні системи; системи дистанційного термо- та відеомоніторингу для безпілотних апаратів, автономного енергозабезпечення будинку, захисту побутових приладів від аварійних та віялових відключень світла; створення універсальних систем оповіщення населення про небезпеку. Як позитивний момент Тамара Шевченко виділила й те, що частина робіт присвячена тематиці науково-дослідної роботи, яку виконують викладачі кафедри разом зі здобувачами.

Доповіді поєднувалися з презентаційними матеріалами та демонстрацією макетів. До речі, результати робіт магістрів були апробовані, й неодноразово, на всеукраїнських та міжнародних конференціях. Сам захист відбувався як наукова дискусія з дотриманням наукової етики, високої вимогливості й принциповості.

Члени екзаменаційної комісії підкреслили, що всі представлені на захист кваліфікаційні роботи виконані на належному науково-теоретичному рівні. Вони відповідають вимогам вищої школи, а здобувачі заслуговують на отримання ступеня вищої освіти «магістр» за спеціальністю 153 «Мікро- та наносистемна техніка» освітньо-професійної програми «Мікроелектронні інформаційні системи». За результатами захисту кваліфікаційних робіт двоє здобувачів отримають дипломи з відзнакою.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини