Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ нагородили переможців предметних олімпіад

У ЗНУ нагородили переможців предметних олімпіад

У ЗНУ нагородили переможців предметних олімпіад
22.12.2023 10:05 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування предметні олімпіади нагородження загальноосвітні заклади середньої освіти вступ-2024

Дев’ятнадцятого грудня на базі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) підбили підсумки предметних олімпіад і нагородили переможців.

 

Упродовж листопада-грудня ЗНУ організував олімпіади з 12 предметів для учнів 10 та 11 класів закладів загальної середньої, професійної та професійно-технічної освіти. Адміністрація вишу, відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, факультети і структурні підрозділи, подбали про те, щоб, попри всі складнощі дії воєнного стану, якомога більше майбутніх вступників змогли приєднатися до участі в олімпіадах, котрі проходили на СЕЗН Moodle ЗНУ.

Завдяки дистанційному формату проведення олімпіад на платформі Moodle ЗНУ, до масштабного заходу приєдналося учнівство 10-11 класів із 77 закладів освіти, із 16 областей України, а також із 13 країн світу, зокрема це – Польща, Німеччина, Румунія, Чехія, Іспанія, Австрія, Бельгія, Казахстан, Хорватія, Словаччина, Італія, Грузія, Нідерланди. Участь в олімпіадах взяли 1132 особи. З них з англійської мови – 297 людей, з української мови та літератури – 227, з математики – 140, з історії України та всесвітньої історії – 114, з біології – 68, з хімії – 45, з права – 46, з іноземних мов (французька, німецька та іспанська) – 91, з медіакультури – 42, з основ підприємництва – 26, з економіки – 20, з фінансів – 16.

Учасників олімпіади, які продемонстрували високий рівень знань і посіли призові місця, запросили на церемонію нагородження. Також молодь змогла відвідати навчальні корпуси, музей та студмістечко вишу, поспілкуватися з його керівництвом, науково-педагогічними складом і студентством. Ті ж переможці та переможниці, які зараз перебувають за межами Запоріжжя, мали змогу приєднатися до заходу в режимі онлайн.

В урочистій обстановці в.о. ректора Микола Фролов, привітав переможців олімпіад та вручив дипломи, подяки ректора й цінні подарунки. Варто відзначити, що серед переможців, є учасники, які посіли призові місця з двох предметів. Також він нагородив тих учнів й учениць, які продемонстрували високі результати та посіли перші, другі й треті місця в одні із предметних олімпіад.

Під час екскурсії переможців та учасників предметних олімпіад студмістечком у Музеї історії Запорізького національного університету привітала начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, Галина Микитів. Вона в урочистій обстановці нагородила учасників олімпіади, які показали високий рівень знань та яких відзначили члени журі заохочувальними призами.

Під час церемонії нагородження керівництво ЗНУ запевнило старшокласників, що пишається ними та зичить подальших здобутків і перемог. Зокрема, представники вишу висловили сподівання незабаром побачити абітурієнтів уже студентами Запорізького національного університету.

 

spisok_peremozhts__v_predmetnikh_ol__mp__ad.doc

 

Вероніка Агапова,

фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування,

студентка 3 курсу факультету журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини