Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Екзамен з майстерності актора відбувся у формі новорічної вистави

Екзамен з майстерності актора відбувся у формі новорічної вистави

Екзамен з майстерності актора відбувся у формі новорічної вистави
26.12.2023 09:12 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології кафедра акторської майстерності освітній процес новорічна вистава

23 грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) студенти 3 курсу спеціальності 026 «Сценічне мистецтво» складали іспит із майстерності актора, граючи в новорічній виставі «Добрий слон Хортон». Керівники курсу – кандидатка наук, доцентка кафедри акторської майстерності, заслужена артистка України Надія Стадніченко та заслужений артист України, старший викладач кафедри акторської майстерності Віктор Гончаров. Допомагали в постановці вистави студенти 1 курсу цієї ж спеціальності.

Студенти кафедри акторської майстерності привітали з прийдешніми святами дітей викладачів та співробітників ЗНУ, а ще – вихованців Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Джерело».

Студенти продемонстрували високий рівень професійних навичок, які набули протягом двох з половиною років навчання. Вони мали показати свої вміння у сценічній мові, сценічному русі, в майстерності актора, вокалі, хореографії тощо. Також майбутні актори продемонстрували відчуття жанру казки, чудове почуття гумору, вміння спілкуватися з залом та відчувати глядача, працювати в колективі.

Викладачі на високому рівні оцінили роботу студентів. Оплески та овації глядачів говорили про естетичну насолоду від перегляду новорічної вистави, а самі студенти отримали задоволення від першого в житті досвіду роботи над виставою.
Адміністрація факультету соціальної педагогіки та психології та викладачі кафедри акторської майстерності подякували батькам студентів у підготовці костюмів і декорацій.


Інформацію надала кафедра акторської майстерності ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини