Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів

В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів

В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів
27.12.2023 07:02 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту кваліфікаційні роботи магістрів освітній процес захист

Магістранти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні успішно захистили кваліфікаційні роботи.


Цього року тематика кваліфікаційних робіт охоплювала широке коло проблем. Так, магістри, які навчалися за освітньою програмою «Облік, аналіз, контроль в управлінні підприємством», присвятили дослідження удосконаленню організації обліку та контролю розрахунків з постачальниками; автоматизації обліку та аудиту основних засобів; формуванню та внутрішньому контролю фінансової звітності. Здобувачі освітньої програми «Оподаткування» удосконалювали облік, оподаткування та контроль надходження виробничих запасів; облік заробітної плати; оподаткування та аудит єдиного податку тощо.

Найкращими стали дослідження Олександра Куропятника «Удосконалення обліку та контролю адміністративних витрат на ТОВ “Фінансова компанія «Альянскепітал”» і Євгенія Меліхова «Удосконалення автоматизації обліку та аудиту виробничих запасів на ТОВ "Енергокомплект"», які працювали під керівництвом професора Андрія Макаренка. А також – Євгена Бандурки «Удосконалення обліку, оподаткування та контролю розрахунків з підзвітними особами на ТОВ "Террател"» і Оксани Поплевіної «Удосконалення обліку та аудиту розрахунків з підзвітними особами в Управлінні Державної служби якості освіти у Запорізькій області», які виконали дослідження під керівництвом доцентки Юлії Синиці.

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини