Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП подарували дітям новорічне свято

Студенти факультету СПП подарували дітям новорічне свято

Студенти факультету СПП подарували дітям новорічне свято
27.12.2023 09:00 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології кафедра акторської майстерності свято конкурс майстер-клас волонтерство

23 грудня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) на факультеті соціальної педагогіки та психології зібралися разом діти, молодь, викладачі та гості святкового заходу. Цього дня серед запрошених дітей були вихованці Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Джерело», яка вже багато років співпрацює із ЗНУ. Також до події приєдналися представники громадської організації «Ротарі клуб Запоріжжя», благодійного фонду «Єдність за майбутнє» та відома художниця Запоріжжя Наталія Коробова.


У лабораторії спеціальної освіти та психологічного консультування факультету СПП ЗНУ під керівництвом її завідувачки Наталії Коршунової талановитих вихованців школи-інтернату «Джерело» відзначили привітаннями та цінними подарунками за участь у конкурсі малюнків «Світ очима дітей». Студенти та викладачі кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти разом з освітянами організували для малечі солодку майстерку «Різдвяне печиво». А потім всі гості стали свідками захоплюючої та цікавої казки «Добрий слон Хортон», яку підготували студенти 3 курсу спеціальності 026 «Сценічне мистецтво».
Педагоги школи-інтернату «Джерело», діти та їхні батьки подякували декану факультету соціальної педагогіки та психології, заслуженій працівниці освіти України, докторці наук, професорці Ользі Пономаренко та викладачам і студентам факультету СПП – усім, хто подарував дітям казковий настрій.

За інформацією факультету соціальної педагогіки та психології

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини