Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Третє місце в обласному конкурсі наукових проєктів посіла студентка ЗНУ

Третє місце в обласному конкурсі наукових проєктів посіла студентка ЗНУ

Третє місце в обласному конкурсі наукових проєктів посіла студентка ЗНУ
27.12.2023 10:44 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет менеджменту студентська наука конкурс перемога відбудова регіону

Із 8 грудня до 18 грудня тривав обласний студентський конкурс наукових проєктів «Наука для відбудови Запорізького регіону у воєнний та повоєнний час». 18 грудня відбувся публічний захист наукових проєктів у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University). Серед його переможців – студентка 1 курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Олександра Торіна (наукова керівниця – доцентка кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту Юлію Полусмяк), яка посіла 3 місце.


Конкурс організували Запорізька обласна державна адміністрація та Департамент освіти і науки облдержадміністрації, аби сформувати творче покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя в умовах воєнного стану та післявоєнної відбудови Запорізької області. Його учасники – студенти запорізьких вишів. За результатами оцінювання 26 проєктів, що надійшли до конкурсної комісії, сформували рейтинговий список, оприлюднений на офіційному вебсайті Запорізької обласної державної адміністрації.

Конкурс передбачав розробку, презентацію та захист наукових проєктів за такими напрямами, як цифровізація та інформаційні технології; біотехнології та галузь сфера охорони здоров’я; нові матеріали та технології; соціальні та гуманітарні науки (міждисциплінарний підхід). За результатами захисту визначили його переможців. Усі вони отримали нагороди від Голови Запорізької обласної державної адміністрації Юрія Малашка.
Колектив факультету менеджменту привітав студентку Олександру Торіну та її наукову керівницю, доцентку Юлію Полусмяк із перемогою і побажав нових здобутків.

Інформацію надав факультет менеджменту

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини