Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП обговорили програму «Освітні, педагогічні науки»

На факультеті СПП обговорили програму «Освітні, педагогічні науки»

На факультеті СПП обговорили програму «Освітні, педагогічні науки»
28.12.2023 12:44 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки та психології Освітня програма стейкхолдери аспіранти обговорення

Двадцять сьомого грудня в межах онлайн-засідання на платформі ZOOM кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося обговорення освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки».

На заході були присутні декан факультету соціальної педагогіки та психології, професорка Ольга Пономаренко, завідувач кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності , професор, гарант програми Олександр Іваницький, учасники робочої групи ОНП, професори Андрій Андрєєв, Лариса Безкоровайна, Вікторія Меняйло, доцент Олена Грибанова, стейкголдерка, завідувачка кафедри педагогіки Бердянського державного педагогічного університету, професорка Лариса Лісіна, здобувачі третього рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) та їхні наукові керівники.
Під час зустрічі розглянули й обговорили широке коло питань, що стосуються якості підготовки фахівців із галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки». Учасники засідання кафедри обмінялися думками щодо змісту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки», переліку й змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних на ринку праці фахівців.
Так, гарант освітньо-наукової програми, професор Олександр Іваницький зупинився на результатах проведеного опитування щодо якості освітньо-наукової програми аспірантів першого курсу, науково-педагогічних працівників, які викладають аспірантам навчальні дисципліни, та роботодавців. Він підкреслив, що освітньо-наукова програма «Освітні, педагогічні науки» започаткована в цьому році, пройшли лише три навчальних місяці, тому це опитування можна розглядати лише як перший крок на шляху удосконалення програми. Професорка Лариса Лісіна наголосила на важливості публікаційної діяльності науково-педагогічних працівників та аспірантів, стажування аспірантів у закордонних та вітчизняних наукових центрах, їхньої участі в програмах академічної мобільності.
Студенти ж поставили питання, що стосувалися специфіки участі в міжнародних проєктах і стажуванні під час дії воєнного стану.

Інформацію надав факультет соціальної педагогіки та психології

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини