Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співпраця між ІННІ ім. Ю.М. Потебні та Запорізьким ливарно-механічним заводом міцніє

Співпраця між ІННІ ім. Ю.М. Потебні та Запорізьким ливарно-механічним заводом міцніє

Співпраця між ІННІ ім. Ю.М. Потебні та Запорізьким ливарно-механічним заводом міцніє
16.01.2024 11:34 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування аудиту Запорізький ливарно-механічний завод договір стейкхолдери співпраця

Договір про співпрацю з ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» підписано за ініціативою директорки Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталі Метеленко та завідувачки кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяни Меліхової.

 

Мета співробітництва, яке, до речі, вже почалося, забезпечення ефективного використання наукового потенціалу, виконання конкурентноспроможних наукових розробок на промисловому підприємстві, сприяння входженню України до європейського науково-освітнього простору. Така співпраця розширює можливості студентів у підготовці курсових проєктів і кваліфікаційних магістерських робіт. Уже незабаром розпочнуться й консультації аспірантів і докторантів із підготовки дисертаційних досліджень. Дуже важливий також обмін практичним і науковим досвідом між працівниками заводу та науковцями ІННІ.

У планах спільні підготовка та рецензування наукових статей і монографій, спеціалізованих наукових видань і навчальної літератури. Працівники-практики нового підприємства-партнера ІННІ ім. Ю. Потебні рецензуватимуть освітньо-професійні й освітньо-наукові програми. А ще Запорізький ливарно-механічний завод та Інженерний навчально-науковий інститут разом організовуватимуть науково-практичні конференції та братимуть участь у різноманітних усеукраїнських і міжнародних конференціях.

Аби покращити якість підготовки студентів та підвищити рівень досвідчених працівників підприємства, проводитимуть лекції, наукові семінари та кваліфікаційні тренінгові програми. Триватимуть обмін досвідом з організації науково-дослідної роботи практиків, науковців і студентів, а також спільне керівництво науковою роботою молоді. Завдяки підписанню угоди викладачі ІННІ мають змогу стажуватися на підприємстві, а студенти і магістранти – проходити на Запорізькому ливарно-механічному заводі виробничу практику.

Результатом такої співпраці неодмінно стане підвищення якості науково-дослідних робіт, підготовки та перепідготовки фахівців. Це дозволить реалізувати спільні проєкти освітнього, науково-дослідного та міжнародного напрямів. Активним буде й обмін передовим досвідом в організації роботи фахівців-практиків і вчених.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини