Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Участь у Міжнародній конференції «Майбутнє-аудит» узяли науковці ІННІ

Участь у Міжнародній конференції «Майбутнє-аудит» узяли науковці ІННІ

Участь у Міжнародній конференції «Майбутнє-аудит» узяли науковці ІННІ
16.01.2024 13:47 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування аудиту наукова діяльність міжнародна діяльність заклади вищої освіти співробітництво на

П’ятнадцятого січня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Майбутнє-аудит», присвячена пам’яті видатного науковця, професора Криворізького національного університету Володимира Нусінова. Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) представили його директорка Наталя Метеленко; завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова; доцентка Вікторія Оглобліна й асистент кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Євгеній Меліхов, а також студенти.

 

Як людина, що особисто знала Володимира Нусінова, професорка Тетяна Меліхова розпочала виступ спогадами про нього: «Володимир Якович був упевнений, що облік та аудит – це практична основа подальшого позитивного руху економіки. Він вважав, що необхідно більше популяризувати професію бухгалтера й аудитора серед молоді», – зазначила доповідачка.

Поділилася з учасниками конференції Тетяна Меліхова й теплими спогадами про початок давньої співпраці викладачів КНУ та ІННІ, а також зазначила, що співпраця інституту з кафедрою обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету триває й нині: «Нам дуже приємно, що і сьогодні ми активно співпрацюємо з науковцями КНУ – завідувачкою кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Вікторією Адамовською, доценкою Євгєнією Мищук, старшою викладачкою кафедри Вірою Шепелюк та іншими колегами».

Говорила професорка і про маркетинговий аудит у системі управління підприємством. Вона підкреслила, що саме такий аудит дозволяє виявити ефективність роботи відділу маркетингу та його вплив на фінансові результати діяльності підприємства.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини