Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / «Дім акторів» запрошує на захопливі вистави

«Дім акторів» запрошує на захопливі вистави

17.01.2024 12:17

Запорізька театральна платформа «Дім актора», яка плідно співпрацює із ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), запрошує глядачів на низку вистав. Театр-лабораторія «Vie» поновлює показ спектаклів у камерному приміщенні на острові Хортиці, де також відбудеться лютнева прем’єра.

 

25-26 січня завітайте на музично-хореографічну драму «Івасюк. Червона рута».

Вистава присвячена Володимиру Івасюку, композиторові, автору «Червоної рути», «Водограя», «Я піду в далекі гори» тощо. У спектаклі задіяно одночасно 40 виконавців: балет Театру танцю, драматичні актори театру-лабораторії "Vie", джазовий оркестр «City big band», саунд-дизайнери Сendrura та Henrik_BPM. Усі пісні виконує наживо співак Михайло Герасимчук, учасник "Голосу країни-12".

Вистава відбудеться у Запорізькому театрі молоді (Запоріжжя, вул. Незалежної України, 55а). Початок о 18:00.Тривалість – 1 година 30 хвилин (без антракту).

27-28 січня відбудеться вистава «Donbas 2075».

Розмови у присутності комп’ютера «Donbas 2075». Далеке майбутнє, 2075 рік. В Україні винайшли машину часу, Донбас перетворений на аграрний регіон. Агроном Ваня одружений з мандрівницею у часі Танею – вона досліджує українське минуле, поки Ваня садить буряки в Луганській області. Одного дня Таня не повертається з подорожі в часі, й Ваня починає її шукати в темному лісі української історії.

Вистава відбудеться в Театрі-лабораторії «Vie» (Запоріжжя, вул. Наукового містечка, 35). Початок о 18:00. Тривалість – 1 година 40 хвилин (без антракту). Вікові обмеження – 16+

3-4, 10-11 лютого завітайте на прем’єру вистави «Самотній захід»

Головні герої вистави «Самотній захід», брати Вален та Колмен, досягли середини життя та потрапили «в похмурий ліс густий». Вони не знають, як і навіщо далі жити, не розуміють що з ними буде. Брати вправні лише в одному – завзятому цькуванні один одного. Й от серед них опиняється священник – отець Велш – людина сповнена слабкостей і сумнівів. Але саме він намагається напоумити братів. Це – вистава про катастрофу та втрату життєвих основ із відкритим фіналом.

Вистава відбудеться в Театрі-лабораторії «Vie» (Запоріжжя, вул. Наукового містечка, 35). Початок о 18600. Вікові обмеження – 16+

17-18 лютого глядачів запрошують на моновиставу «Непробудження».

Майже детективна історія від завершення до початку. Безіменна жінка розповідає про своє життя, в якому є і безмежна, але болісна любов, і нездійснені мрії, і бурхливе дитинство. Ніби відблиски на воді згадки про найкращу подругу, стосунки з батьками, обійми коханого. І безліч філософських запитань Невідомої до самої себе, анатомія психології мислення від самого дитинства й дотепер.

Вистава відбудеться в Театрі-лабораторії «Vie» (Запоріжжя, вул. Наукового містечка, 35). Початок о 18:00. Тривалість – 1 година. Вікові обмеження – 16+

Квитки вже у продажу на сайті musin.zp.ua

Додаткова інформація та бронювання: musin.zp.ua, за номером +38(095)776-54-32 (Viber, Telegram, WhatsApp).

 

Інформацію надала Запорізька театральна платформа «Дім акторів»

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu