Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрам ІННІ вручили дипломи

Магістрам ІННІ вручили дипломи

Магістрам ІННІ вручили дипломи
18.01.2024 15:58 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут свято магістратура вручення дипломів стейкхолдери

В Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на урочистій церемонії вручення дипломів магістрів усіх спеціальностей привітали проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, директорка ІННІ Наталя Метеленко, завідувачі кафедр і випускники минулих років.

 

У своїй вітальній промові Олександр Гура зазначив:

- Запевняю вас, що двері нашого університету назавжди залишаться відкритими для вас, для ваших дітей і ваших родин. А ті знання, вміння та навички, а, головне, душевне тепло, які ви отримали від найкращих викладачів нашого найкращого Інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету, стануть необхідним підґрунтям не лише для вашого професійного, а й особистісного розвитку.

Теплими словами привітала магістрів Наталя Метеленко. Вона побажала молоді успіху, втілення в життя мрій і прагнень. Директорка інституту підкреслила: «Вам довелося навчатися в дуже складні часи: спочатку пандемія, а потім і війна, проте я дуже сподіваюся, що саме ви, наші шановні випускники, станете тими, хто відбудовуватиме, відроджуватиме нашу країну! Адже спеціальності ІННІ – ті, без яких не можливий розвиток жодної країни».

Вітали, а також запрошували стати часткою їхніх колективів, і представники роботодавців. Так, начальник відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Гриценко зазначив, що починається новий етап життя випускників, їхнього професійного становлення та розвитку. Він підкреслив, що для досягнення успіху людині потрібні лише мотивація й удача, «та удача – це не випадковість, а вміння створювати можливості, бачити їх і використовувати». Спікер підкреслив, що, отримавши диплом, людина не припиняє навчатися – вона вчиться все життя.

Представники відділу оцінки та розвитку персоналу АТ «Мотор Січ» Денис Биков і випускниця ІННІ Альона Гавриленко побажали магістрам удачі. Вітали магістрів і помічник ректора Віктор Банах; полковник національної гвардії Андрій Антонищак, голова студентської ради ІННІ Катерина Батюк та вокалісти студії «Кантилена».

Магістри залюбки згадували часи навчання, розповідали, чому обрали саме ІННІ, та будували плани на майбутнє. Так, Віктор Веремій, випускник освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво», завжди мріяв стати інженером і конструктором. А коли настав час, обрав для себе спеціальність будівельного напряму. У Віктора є мрія: він хоче будувати котеджі – такі, щоб кожний, хто мешкатиме в них, обов’язково відчував, що це – його дім.

Олександра Толстенкова отримала вже третю освіту, цього разу за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Спираючись на значний досвід, вона дуже ретельно поставилась до вибору місця навчання. Вирішальною для неї стала порада подруги, яка й сама здобула освіту в ІННІ за цією спеціальністю.

Олександр Падалка прийшов до ІННІ, коли вже мав досвід роботи в цеху холодного прокату ПАТ «Запоріжсталь», тож і спеціальність 133 «Галузеве машинобудування» він обирав, виходячи з професійної потреби. Проте вирішальну роль у тому, що він пішов навчатися, відіграла його дружина, яка наполягала, що потрібно постійно розвиватися. Нині Олександр має власну справу, а це вимагає все нових і нових знань, тож на додачу до технічної освіти він здобуває ще й економічну.

За традицією, на сцені нагороджували тих, хто отримав дипломи з відзнакою. Серед них був і магістр, якому вручили відразу два таких дипломи, – Євгеній Меліхов. Зі словами вдячності він звернувся до викладачів: «Незважаючи на те, що в магістратурі ми навчалися тільки півтора року, наші викладачі змогли не лише навчити нас професійних навичок, а й віддати частку своєї душі. І ми вдячні їм за це!».

Фотогалерея:
https://drive.google.com/drive/folders/1UP19IjWyyhuJIL7xrS1gd8lvqajLDodO?fbclid=IwAR1pcD_KdiyMYIX-k7qOLF996GErYOOJv0d1ZD3tTN3ONiMCd2fUaSorE5M

 

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини