Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науково-дослідні роботи, наукові школи вишу та діяльність Ради молодих вчених: про що йшлося на засіданні НТР

Науково-дослідні роботи, наукові школи вишу та діяльність Ради молодих вчених: про що йшлося на засіданні НТР

Науково-дослідні роботи, наукові школи вишу та діяльність Ради молодих вчених: про що йшлося на засіданні НТР
22.01.2024 10:41 Все Головні новини Факультети ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Науково-технічна рада науково-дослідна частина науково-дослідні роботи наукові школи Рада молодих вчених економічний факультет юридичний факультет факультет журналіст

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання Науково-технічної ради. Присутні затвердили тематичний план науково-дослідних робіт, обговорили діяльність наукових шкіл та заслухали доповідь про план роботи Ради молодих вчених вишу.

 

На початку засідання голова Науково-технічної ради, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук представив присутнім нового начальника науково-дослідної частини – доктора політичних наук Дмитра Арабаджиєва.

Під час засідання розглянули питання щодо затвердження тематичного плану науково-дослідних робіт, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету. А це – фундаментальні роботи «Цифрова людина і суспільство у контексті глобальних викликів» (керівниця – професорка Валентина Воронкова); «Європейські практики діджиталізації як інструмент забезпечення соціально-економічної безпеки в умовах війни та повоєнний період» (керівниця – професорка Алла Череп) та прикладне дослідження «Організаційно-правові механізми забезпечення відбудови повоєнної України в умовах інтеграції до Європейського Союзу» (керівниця – декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць). Затверджено й тематику наукових робіт, а саме, «Елімінація корупційних загроз національній безпеці України інструментами міжнародного права із застосуванням цифрових технологій» (керівник – професор Олексій Макаренков) та «Соціально-комунікаційні механізми дискурсу деколонізації в умовах війни: український та глобальний контексти» (керівниця – доцентка Вікторія Ковпак). Затвердили й члени ради тему науково-технічної (експериментальної) розробки «Термохімічне пресування матеріалів спеціального призначення», яка виконується під керівництвом доцента Юрія Бєлоконя.

На засіданні НТР обговорили питання діяльності 16 наукових шкіл, які функціонують в університеті. Досягненням минулого року, а також перспективам для подальшого розвитку в цьому напряму присвятив свою промову Геннадій Васильчук.

Також йшлося про план роботи Ради молодих вчених ЗНУ, з яким ознайомив учасників засідання голова ради – доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Руслан Амінов. Результатами відрядження у межах міжнародної програми «Staff training mobility ERASMUS+Programme» у Вроцлавському університеті поділилася з колегами декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць. Крім того, вона відзвітувала про виконання держбюджетної науково-дослідної роботи «Організаційно-правові механізми забезпечення відбудови повоєнної України в умовах інтеграції до Європейського Союзу».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини