Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Нарвському коледжі Тартуського університету відбулося відкриття проєкту «Erasmus+» «eRead»

У Нарвському коледжі Тартуського університету відбулося відкриття проєкту «Erasmus+» «eRead»

У Нарвському коледжі Тартуського університету відбулося відкриття проєкту «Erasmus+» «eRead»
16.03.2023 11:11 Все Головні новини Факультети Іноземної філології eRead ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ проєктна діяльність економічний факультет філологічний факультет факультет іноземної мови міжнародна діяльність електронне читання eRead Erasmusplus

Викладачі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли участь у стартовій зустрічі проєкту «Erasmus+» «Розвиток навичок читання за допомогою цифрових технологій» (eRead), яка відбулася у Нарвському коледжі Тартуського університету 13-14 березня 2023 р. ЗНУ представили доцентка кафедри англійської філології та лінгводидактики, менеджер проєкту Марина Залужна та доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Наталя Венгерська. Інші члени команди ЗНУ долучилися до зустрічі в онлайн форматі.

 

Початок нового проєкту – як нова книга, особливо якщо проєкт присвячено читанню. Відкривши перші сторінки, переповнюєшся новими ідеями та яскравими враженнями. Такою першою сторінкою проєкту «Erasmus+» «eRead» «Розвиток навичок читання за допомогою цифрових технологій» стала надихаюча та продуктивна стартова зустріч в гостинному Нарвському коледжі Тартуського університету.

Проєкт зібрав навчальні заклади Естонії, Латвії, Словенії та України, об’єднані бажанням познайомити майбутніх і теперішніх вчителів мов з інноваційними цифровими інструментами для вдосконалення викладання читання. Зустріч позначила офіційний запуск проєкту. Учасники проєкту представили свої команди, поділилися досвідом міжнародної роботи та розглянули, як організоване навчання національних мов у країнах-партнерах, зосередивши увагу на ролі в ньому цифрових технологій. Доповіді викликали жваве обговорення основних досягнень кожної з освітніх систем, сучасних викликів мовної освіти та шляхів їх вирішення.

У центрі подальшої дискусії була реалізація проєкту. Присутні на заході розглянули його ключові ідеї, очікування та заплановані результати, уточнили деякі аспекти імплементації та звітності. Партнери окреслили основні завдання проєкту (розробка та впровадження модуля для бакалаврів «Навчання читання за допомогою цифрових технологій», курсу підвищення кваліфікації вчителів мов та електронного курсу «Розвиток навичок читання: рівень В1») та зупинилися на найближчих планах і стратегіях майбутньої співпраці.

Крім того, учасники познайомилися з Нарвським коледжем, дізналися про його освітню місію і роль у міжнародній діяльності Тартуського університету, подякували господарям за теплий прийом.

Отже, партнери готові разом відкрити нову главу проєкту! Ласкаво просимо до проєкту eRead, який допоможе вдосконалити викладання читання!

 

Марина Залужна,

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології та лінгводидактики

Наталя Венгерська,

доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини