Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ЗНУ проєкту «Erasmus+» «eRead» продовжує розробку навчального модуля

Команда ЗНУ проєкту «Erasmus+» «eRead» продовжує розробку навчального модуля

Команда ЗНУ проєкту «Erasmus+» «eRead» продовжує розробку навчального модуля
15.12.2023 08:56 Все Головні новини Факультети Економічний Філологічний eRead ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ проєктна діяльність економічний факультет філологічний факультет факультет іноземної мови міжнародна діяльність електронне читання eRead Erasmusplus

13 грудня команди проєкту Erasmus+ eRead з Естонії, Словенії, Латвії та України зустрілися онлайн, щоб детально обговорити модуль для бакалаврів «Навчання читання за допомогою цифрових технологій», розробка якого є одним із завдань проєкту. Від ЗНУ до зустрічі долучились доцентки Марина Залужна, Наталя Венгерська, Наталія Надточій, Ірина Бакаленко та професорка Ольга Стадніченко, які взяли активну участь у дискусії.

 

Партнери зосередили увагу на структурі майбутнього модуля «Навчання читання за допомогою цифрових технологій», уточнили його цілі, підходи та принципи, формати та методи навчання, запропоновані для реалізації модуля в рамках бакалаврських курсів «Методика викладання мов» та «Сучасні дидактичні засоби навчання».

Під час обговорення його учасники погодили, що модуль базуватиметься на комунікативному підході, його структуру спрямють на формування студентами змісту на основі власного досвіду, в процесі реалізації викладачі використають низку інтерактивних методів для мотивування та більш широкого залучення студентів. У розмові також йшлося про тематику модуля та очікувані результати навчання, були уточнені формулювання чотирьох запропонованих тем та окреслені їхні плани.

Присутні на заході вирішили, які матеріали й ефективні практики варті включення у розробку змісту модуля. Обмін досвідом національних команд у навчанні читання та використанні цифрових інструментів, а також банк наукових публікацій, проаналізованих раніше в межах проєкту, стали в пригоді, оскільки сприяли не тільки формуванню загального бачення того, чого і як навчати, але й засвідчили актуальність обраних тем і методів. Глосарій термінів, спільно укладений партнерами, містить ключові поняття для використання як викладачами, так і студентами.

Партнери вирішили продовжити спільну роботу над розробкою модуля та надалі зосередитись на окремих аспектах змісту кожної теми та корисних інструментах і ресурсах для застосування на заняттях.

 

Марина Залужна,

кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології та лінгводидактики

Наталя Венгерська,

доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини