Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правники ЗНУ зустрілися з професоркою Сарою Нувен

Правники ЗНУ зустрілися з професоркою Сарою Нувен

Правники ЗНУ зустрілися з професоркою Сарою Нувен
29.01.2024 09:20 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет міжнародна співпраця партнерство міжнародне право вебінар

Здобувачі та науковці юридичного факультету ЗНУ поглиблюють співпрацю із зарубіжними колегами. 26 січня 2024 року правники ЗНУ мали унікальну можливість зустрітися із професоркою міжнародного публічного права Європейського юридичного інституту, професоркою міжнародного публічного права Кембріджського університету, науковою співробітницею Пембрук Коледжа, співзаступницею директора Центру міжнародного права Лаутерпахта та головною редакторкою Європейського журналу міжнародного права Сарою Нувен. Захід відбувся в межах циклу гостьових заходів від Європейського юридичного інституту, що триває в межах співпраці з правничою школою Даремського університету (Велика Британія).

 

Сара Нувен – відома у світі фахівчиня в галузі міжнародного права. Вона отримала ступінь бакалавкиа права та магістерки права в Утрехтському університеті, частину свого навчання вона проходила в Університеті Західного Кейптауна та Університеті Кейптауна. Потім вона отримала ступінь магістрки міжнародних відносин та доктора права в Кембриджському університеті, де згодом стала молодшим науковим співробітником.

До того, як розпочати свою викладацьку діяльність у Кембриджі у 2012 році, вона працювала в галузі міжнародної дипломатії, а саме:  у представництві Нідерландів при Організації Об'єднаних Націй, у Міністерстві закордонних справ Нідерландів у Гаазі, у посольстві Нідерландів у Хартумі, а також як старший юрисконсульт Імплементаційній групі в Африканському союзі у Судані. Вона також тривалий час працювала консультанткою Департаменту міжнародного розвитку Великої Британії у Дарфурі.

Лекції професорки Сари Нувен із зацікавленістю відвідають не тільки студенти університетів, а й юристи-практики. Оскільки, отримавши освіту у галузі міжнародного права та міжнародних відносин, вона поглиблено досліджує комплексні проблемні питання права і політики, війни та миру, справедливості та верховенства закону. Спираючись на її особистий досвід у дипломатії та мирних переговорах, її дослідження висвітлюють те, як міжнародне право діє в конкретних ситуаціях, поєднують у собі доктринальний аналіз з емпіричними аспектами, висвітлюють питання права, політики та антропології. Кожна її лекція унікальна за своєю темою, змістом, методикою викладання матеріалу, поєднання власних доктринальних досліджень, аналізу нормативних матеріалів, практики їх застосування. Усе це й обумовлює інтерес до її авторських курсів.

Цього разу вона детально зупинилася на проблематиці мирного посередництва ЄС, особливостях нормативного врегулювання його засад та правозастосування. Студенти та науковці ЗНУ мали можливість не тільки прослухати лекцію, а й долучитися, разом зі своїми зарубіжними колегами, до дискусії, що дозволило не тільки підвищити рівень своєї фахової підготовки, а й «прокачати» мовні компетентності у спілкуванні із правниками-носіями мови.

Юридичний факультет ЗНУ подякував своїм зарубіжним колегам за співпрацю й висловив сподівання на її поглиблення.

 

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини