Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет запросив ліцеїстів долучитися до Відкритої Академії STREAM-освіти

Юридичний факультет запросив ліцеїстів долучитися до Відкритої Академії STREAM-освіти

Юридичний факультет запросив ліцеїстів долучитися до Відкритої Академії STREAM-освіти
01.02.2024 15:44 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет вступ відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування

31 січня та 1 лютого представники юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели три зустрічі з учнями десятих класів Запорізького академічного ліцею №23 та запросили їх стати слухачами Відкритої Академії STREAM-освіти.

 

Десятикласники дізналися про започаткований Запорізьким національним університетом новий освітній проєкт, метою якого є розвиток таких комплексних навичок учнів, як критичне мислення, творчість і подолання проблем. Учні дізнались про переваги, які їм дасть STREAM-освіта. Це, зокрема, отримання можливості вчитись за темами, а не за предметами задля розуміння зв’язку між науками; можливість використання знань у повсякденному житті; набуття впевненості у власних силах. Школярам представили напрямки та заплановані теми. Також їх запросили до дискусії щодо наповнення майбутніх освітніх програм STREAM-освіти. Учень 10-В класу Олександр Бондарєв, зацікавившись природничим напрямом, поділився своїми думками про те, які ще теми було б цікаво розглянути. Учень 10-Д класу Кирило Вербицький зацікавився питанням, які мови програмування планується висвітлювати, і чи будуть теми з програмування у програмі Академії STREAM-освіти.

Зустріч минула в доброзичливій атмосфері. Присутні отримали запрошення зареєструватись на навчання. Юридичний факультет висловив подяку за сприяння й організацію зустрічей директорові ліцею Володимиру Майорову, заступникові директора з навчально-виховної роботи В'ячеславу Левченку та класним керівникам Марині Булановій, Катерині Хомік та Андрію Денисенку.

Стежте за подіями і на соцмережевих сторінках юридичного факультету https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://instagram.com/sslawznu

https://www.facebook.com/groups/280771114767231/

https://www.tiktok.com/@pravo_znu

Сайт факультету: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини