Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вчителі познайомилися з Відкритою академією STREAM-освіти для школярів

Вчителі познайомилися з Відкритою академією STREAM-освіти для школярів

Вчителі познайомилися з Відкритою академією STREAM-освіти для школярів
12.02.2024 13:06 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування Відкрита академія STREAM-освіти шкільне партнерство

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) презентували важливий освітній проєкт – Відкриту академю STREAM-освіти. Його мета – створити для учнів 9-11 класів Запорізького регіону умови, щоб вони  безкоштовно могли отримати додаткові поглиблені знання за такими напрямками, як математичний, природничий, комп’ютерні технології, інжиніринг, архітектура та дизайн, історико-правничий, комунікації та письма, менеджменту та підприємництва.

 

Із 7 до 9 лютого вчителі шкіл, гімназій, ліцеїв Запоріжжя й області мали змогу завітати на онлайн-презентації проєкту та поспілкуватися з координаторкою Відкритої академії STREAM-освіти Мариною Гречневою, начальницею відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галиною Микитів.

Упродовж трьох днів учителі прослухали презентації від представників факультету журналістики (Юрій Костюк), філологічного факультету (Олена Шульга), математичного факультету (Олена Пшенична, Галина Шило, Юрій Кревсун, Ігор Зіновєєв, Андрій Андрєєв), біологічного (Валерій Горбань, Наталя Воронова, Луганська), юридичного (Ірина Болокан, Ірина Єна, Михайло Єльников), історії та міжнародних відносин (Сергій Білівненко, Олександр Ігнатуша, Тетяна Грушева).

Освітяни Запоріжжя дізналися про особливості STREAM-освіти, зокрема про роль її компонентів у пізнанні світу: Science, Technology, Engineering, Mathematics забезпечують формування цілісної картини світу, Reading+Writing сприяють розвитку мислення, зокрема критичного, і комунікативних навичок, Arts, серед іншого, сприяє активізації наочно-образного мислення та творчих здібностей дітей. Організатори підкреслили, що реєстрація для участі в проєкті триває до 18 лютого. Заняття у Відкритій академії STREAM-освіти розпочинаються вже 4 березня й триватимуть до завершення семестру: передбачається змішана форма навчання. Тож старшокласники зможуть побувати в університетських лабораторіях, проводити експерименти в межах обраного напрямку й водночас ознайомитися з матеріально-технічною базою ЗНУ. Після завершення навчання й виконання завдань учні отримають сертифікати про навчання в STREAM-академії.

У планах організаторів – продовження реалізації цього проєкту наступного року. Є можливість отримати грант на його реалізацію, розширити кордони, надати змогу школярам, які вже цьогоріч здобуватимуть STREAM-освіту, продовжити навчання. До речі, мета STREAM-академії – створення умов для подолання освітніх втрат, спричинених війною, надання доступу до якісної освіти, популяризація предметів природничого циклу, підтримка талановитих учнів, допомога старшокласникам у пошуку зацікавлень і розвитку їхніх сильних сторін.

За час заходів учителі виявили неабияку зацікавленість у можливостях, які відкриває перед їхніми учнями участь в академії STREAM-освіти. Вони отримали змогу поставити питання представникам університету. Після завершення презентацій педагоги запорізьких шкіл отримали сертифікати, що засвідчують підвищення кваліфікації. Вони подякували представникам ЗНУ, які завжди плідно співпрацюють зі колами та дбають про гарну освіту запорізьких учнів.

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

Схожі новини