Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Театр-лабораторія «Vie» представляє моновиставу «Непробудження»

Театр-лабораторія «Vie» представляє моновиставу «Непробудження»

13.02.2024 09:33

Запорізька театральна платформа «Дім актора», яка плідно співпрацює із ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), 17 та 18 лютого запрошує завітати до театру-лабораторії «Vie» на філософську моновиставу «Непробудження».

 

Під час вистави безіменна жінка розповідає про своє життя, в якому є і безмежна, але болісна любов, і нездійснені мрії, і бурхливе дитинство. Ніби відблиски на воді – згадки про кращу подругу, стосунки з батьками, обійми коханого. І безліч філософських запитань Невідомої до самої себе, анатомія психології мислення від самого дитинства й дотепер.

«Ми хотіли, щоб ця моновистава була таким собі поштовхом для роздумів. Щоб через головну героїню, її рефлексії кожен із глядачів міг задуматись про свої стосунки з іншими, власне життя», – говорить режисер вистави Геннадій Широченко.

П’єса Джойї Баттісти була перекладена українською спеціально для творчої команди театру-лабораторії «Vie». Це – перша вистава, створена «з нуля» вже під час повномасштабної війни, коли кожен потребував допомоги у розблокуванні власних емоцій і почуттів, можливості почути і відчути самих себе.

«Насправді, персонаж, якого я граю, мені непритаманний. Це можливість пізнати себе наново і робота на супротив. Головна героїня цієї вистави зображується не як людина, а сутність – те, що є всередині кожного з нас», –розповідає акторка Олена Павлухіна, яка грає головну роль у спектаклі.

Тонке та глибинне існування героїні у розрідженому просторі на межі розуміння життя та смерті – це і є «Непробудження».

Особливістю вистави також є те, що вона – мультимедійна. Окрім монологів Невідомої залу також наповнюють образи та звуки, дозволяючи повністю зануритися у світ суперечливих почуттів головної героїні.

Дата:17 і 18 лютого

Початок: о 18:00

Тривалість: 1 година

Театр-лабораторія «Vie» знаходиться за адресою: острів Хортиця, вул. Наукового містечка, 35.

 

Квитки вже у продажу на сайті musin.zp.ua.

Додаткова інформація та бронювання: musin.zp.ua, за номером +38(095)776-54-32 (Viber, Telegram, WhatsApp).

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu