Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам спеціальності «Харчові технології» урочисто вручили дипломи

Студентам спеціальності «Харчові технології» урочисто вручили дипломи

Студентам спеціальності «Харчові технології» урочисто вручили дипломи
16.02.2024 13:38 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Фаховий коледж бізнесу харчових технологій свято випускний вручення дипломів

Днями відбулося урочисте вручення дипломів студентам спеціальності «Харчові технології» Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Ця подія зібрала разом у стінах коледжу батьків випускників, викладачів та адміністрацію коледжу. Вони зібралися, щоб привітати  разом вчорашніх студентів із завершенням важливого етапу в їхньому житті та з отриманням довгоочікуваних дипломів.

Директор коледжу Олександр Олійник під час церемонії вручення дипломів зазначив: «Наші випускники – наше майбутнє, то ж всім їм бажаємо успіхів у подальшому житті, не зупинятися на досягнутому та працювати над собою щодня! Зичимо постійного професійного зростання, яскравих досягнень та незабутніх моментів. Вітаємо з випуском і бажаємо встановити нові рекорди в своїх майбутніх кар'єрах!». До привітань приєдналися викладачі коледжу, які наголосили у своїх виступах, що студента довелося здобувати освіту у складних умовах, але вони гідно впоралися з цим завданням.

Своєю чергою вчорашні студенти подякували керівництву та викладачам коледжу за підтримку під час навчання та здобуті знання і згадали знакові моменти студентських років.

 

За матеріалами фейсбуку Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини