Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця кафедри політології ЗНУ – учасниця саміту ООН в Нью-Йорку

Випускниця кафедри політології ЗНУ – учасниця саміту ООН в Нью-Йорку

Випускниця кафедри політології ЗНУ – учасниця саміту ООН в Нью-Йорку
19.02.2024 09:55 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет факультет соціології та управління кафедра політології міжнародна діяльність саміт ООН Асоціації UNA-USA війна

Випускниця кафедри політології факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марія Пархоменко мала чудову нагоду взяти участь в Global Engagement саміті ООН як членкиня Асоціації UNA-USA. Захід відбувся 16 лютого у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку (США).

 

Global Engagement саміт ООН – це масштабна щорічна подія, яка об’єднує усіх прихильників ООН у США, посадовців ООН та США, лідерів громадських організацій, молодих спеціалістів та експертів із США задля того, щоб заглибитися в розгляд нагальних проблем людства та актуалізувати високу місію Організації Об’єднаних Націй. Крім того, цей саміт одночасно – одна з багатьох освітніх програм, які координує Ассоціація UNA-USA, щоб допомогти американцям усвідомити міцний зв'язок між ООН і США.

Тема цьогорічного саміту – «Pushing Forward» («Просуваючись уперед») – продовження святкування 75-ої річниці Декларації прав людини. Понад тисячу учасників на кількох панельних дискусіях обговорювали такі теми, як війна, права людини, голод і зміна клімату. Повномасштабна військова агресія росії в Україну стала вкрай важливою частиною порядку денного саміту. Багато уваги під час обговорення приділили психічному здоров’ю мільйонів українців, які страждають від російських атак і тероризму, окупації, руйнувань, втрати своїх близьких і вимушеного переселення.

Варто памʼятати, що українці віддають своє життя не тільки заради своєї батьківщини, а й захищають Західний світ і демократію, включаючи принципи ООН. Для факультету соціології та управління – велика честю, що саме випускниця Запорізького національного університету, дипломована політологиня Марія Пархоменко представляла Україну на цій важливій масштабній події, яку організовано  Ассоціацією UNA-USA.

 

Наталія Лепська,

заступниця декана з наукової роботи ФСУ, доцентка

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини