Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнтам розповіли про переваги навчання в ІННІ ім. Ю. Потебні

Абітурієнтам розповіли про переваги навчання в ІННІ ім. Ю. Потебні

Абітурієнтам розповіли про переваги навчання в ІННІ ім. Ю. Потебні
19.02.2024 12:57 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування школа зустріч вступ-2024

Заступник директора з профорієнтаційної роботи Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні Владислав Румянцев зустрівся з випускниками Запорізького навчально-виховного комплексу № 67.

 

Під час зустрічі він звернув увагу старшокласників на стрімкий розвиток ІННІ ім. Ю. Потебні, який на сьогодні – найбільший структурний підрозділ ЗНУ. Доповідач розповів про спеціальності, які можна отримати під час навчання в інституті; перспективи влаштування випускників вишу, а також про цьогорічні правила вступу.

Окрему увагу Владислав Румянцев приділив участі представників інституту в програмах академічної мобільності, серед яких навчання за програмою «2 Дипломи». Він запропонував молоді не втратити свій шанс і стати учасниками програми дуальної освіти, а також пройти практику на провідних підприємствах міста та України. Приділив увагу спікер й участі студентів у різноманітних конкурсах і конференціях. Він підкреслив, що бакалаври й магістри не просто беруть участь у заходах, а стають переможцями.

Дуже цікавою для абітурієнтів виявилась й інформація про платформу «Вступник-2024». Адже вона безпечна, доступна та має консультативні та навчальні функції. Доповідач звернув увагу на те, що приєднатися до платформи можуть цьогорічні вступники незалежно від того, де вони перебувають. Саме тут вони зможуть знайти відповіді на всі питання стосовно вступу та стати учасниками олімпіад, майстер-класів і тренінгів.

На завершення зустрічі Владислав Румянцев запросив молодь відвідати інститут, щоб якнайбільше дізнатися про освітні програми, за якими навчаються здобувачі, та вже сьогодні відчути себе справжніми студентами.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини