Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зустріч здобувачів ОП «Логопедія» зі стейкхолдерами: нові горизонти співпраці

Зустріч здобувачів ОП «Логопедія» зі стейкхолдерами: нові горизонти співпраці

Зустріч здобувачів ОП «Логопедія» зі стейкхолдерами: нові горизонти співпраці
19.02.2024 14:00 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ освітня програма Логопедія освітній процес зустріч стейкхолдери соціальна ініціатива волонтерство

17 лютого відбулась важлива подія для студентів освітньої програми 016 «Логопедія» різних курсів факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Це – зустріч зі стейкхолдерами в межах навчальної та виробничої практики. Серед запрошених були директорка закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 166 «Ракета» Запорізької міської ради та громадської організації «Територія розвитку особистості «Інтеграція» Ольга Велика та вчителька-логопед закладу Ірина Аношкіна. Організаторкою зустрічі стала старша викладачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Вікторія Апухтіна.

 

Метою зустрічі було обговорення ролі закладів у волонтерському русі Запоріжжя, спрямованого на допомогу внутрішньо переміщеним сім'ям та родинам, які виховують дітей з особливостями розвитку. Окрім цього, представили проєкти, реалізовані в межах громадської організації, які сприяють інтеграції та розвитку цієї важливої частини нашого суспільства.

Ольга Велика розповіла про можливості для студентів долучитися до корекційно-розвивальних заходів, співпрацювати з корекційними педагогами, вчителями-логопедами та координаторами проєктів. Вона також наголосила на важливості створення графіка відвідувань організації студентами.

Ірина Аношкіна у своєму виступі зосередила увагу на особливостях логопедичного супроводу дітей і сімей в межах цієї організації. Вона поділилась досвідом роботи та методиками, що виявились ефективними в практиці супроводу.

Зустріч стала значущою подією для всіх учасників, відкривши нові можливості для співпраці та професійного зростання майбутніх фахівців у галузі логопедії. Обговорення актуальних питань і обмін досвідом сприяли поглибленню розуміння ролі фахівців у підтримці сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, та вихованні дітей з особливостями розвитку.

Ця зустріч підкреслила важливість інтеграції теоретичних знань і практичних навичок з активною громадською позицією, відкриваючи шлях для подальших ініціатив та проєктів, спрямованих на покращення якості життя в суспільстві.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини