Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю. Потебні обговорили зміни до ОП «Металургійне обладнання»

В ІННІ ім. Ю. Потебні обговорили зміни до ОП «Металургійне обладнання»

В ІННІ ім. Ю. Потебні обговорили зміни до ОП «Металургійне обладнання»
19.02.2024 14:23 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра металургійного обладнання стейкхолдери освітня програма Металургійне обладнання обговорення

Під час розширеного засідання кафедри металургійного обладнання Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні обговорили зміни до освітньої програми «Металургійне обладнання».

 

Крім викладачів кафедри, учасниками зібрання стали стейкхолдери та випускники. Зокрема, на зібранні були присутні завідувач кафедри галузевого машинобудування Українського державного університету науки та технологій Сергій Білодіденко та завідувачка кафедри машин та обладнання сільськогосподарського виробництва Вінницького національного аграрного університету Наталя Веселовська. До речі, вони обидва – члени робочої групи з розробки стандарту освіти 133 «Галузеве машинобудування» для першого та другого рівнів вищої освіти. Учасник засідання, професор кафедри підйомнотранспортних машин і деталей машин: Секція механічного обладнання заводів чорної металургії Приазовського державного технічного університету Анатолій Іщенко – гарант освітньої програми свого вишу «Інжиніринг металургійного обладнання». Активними учасниками засідання були доцент кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки ІННІ Олексій Кириченко; заступник технічного директора ПрАТ «Укрграфіт» Юрій Білик; випускник Олександр Падалка та магістрант Павло Виприжкін.

Як зазначив завідувач кафедри металургійного обладнання Андрій Власов, «нам було дуже приємно, що засідання розпочалося з привітання гостей на адресу наших співробітників щодо успішного проходженням акредитації освітньої програми "Металургійне обладнання" рівня "магістр"».

Під час обговорення освітньої програми Сергій Білодіденко, Наталя Веселовська й Анатолій Іщенко підкреслили, що вона цілком відповідає вимогам діючого стандарту освіти. Проте, Андрій Власов звернув увагу, що вважає рекомендації робочої групи з акредитаційної справи та галузевої експертної ради дуже суттєвими, і врахування їх дозволить покращити ОП відповідно до викликів сучасності. Заслухавши рекомендації, присутні погодилися, що вони не тільки покращать освітню програму, а й підкреслять її унікальність серед споріднених програм. Тож, було ухвалено взяти до уваги запропоновані рекомендації та внести відповідні зміни. А стейкхолдер Юрій Білик нагадав, що підприємство із задоволенням надасть можливість проводити здобувачам дослідження на базі виробництва, а після захисту кваліфікаційних робіт сподівається знову побачити випускників, але вже як співробітників ПрАТ «Укрграфіт».

Наприкінці засідання до своїх викладачів звернувся магістр Олександр Падалка. Випускник, який, до речі, отримав диплом із відзнакою, зазначив, що хоча від захисту й минуло трішки більше місяця, він вже сумує за рідною кафедрою, на якій навчався разом із дружиною Оленою. Кафедра стала для їхньої родини другою домівкою. Навіть син Олександра, який тільки готується піти до школи, вже неодноразово відвідав її лабораторії.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини