Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економфаку обговорили освітньо-професійну програму «Фінанси і кредит» першого (бакалаврського) рівня

На економфаку обговорили освітньо-професійну програму «Фінанси і кредит» першого (бакалаврського) рівня

На економфаку обговорили освітньо-професійну програму «Фінанси і кредит» першого (бакалаврського) рівня
20.02.2024 12:45 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет освітній процес освітньо-професійна програма Фінанси і кредит обговорення співпраця стейкхолдери

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в онлайн-форматі відбулася зустріч робочої групи ОПП «Фінанси і кредит» першого (бакалаврського) рівня зі стейкхолдерами освітньої програми задля обговорення її змісту, якості та перспектив. На зустріч завітали представники адміністрації економічного факультету, члени робочої групи та викладачі, що забезпечують освітній процес за освітньою програмою, науковці провідних вишів України, представники бізнесу, роботодавці, випускники та студенти освітньої програми.

 

На початку засідання члени робочої групи представили програму, її зміст та особливості. У процесі обговорення взяли участь докторка наук, професорка Одеського національного технологічного університету Наталія Купріна. Вона підкреслила високу якість, обговорюваної програми. Йшлося про те, що здобувачі програми мають змогу отримати належну фахову підготовку завдяки збалансовано підібраним освітнім компонентам. На думку стейкхолдерки, визначені програмою результати навчання відповідають сучасним запитам щодо розвитку фінансової справи в Україні. Запропоновані гаранткою ОПП Анною Горбуновою зміни щодо програмних компетентностей, відповідають потребам фінансово-кредитної системи.

Докторка наук, професорка Івано-Франківського університету нафти і газу Ліліана Гораль  запропонувала посилити ОП шляхом введення у освітній процес онлайн-лекцій для здобувачів, які можуть викладатися науковцями її вишу або інших вишів України відповідного фахового спрямування. Відповідно, відбудеться обговорення умов подальшого співробітництва кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЗНУ з Івано-Франківським інститутом нафти і газу.

Окрім представників науки, в обговоренні взяли участь представники бізнесу. Це – юрисконсульт Департаменту зі стягнення проблемної заборгованості в Південно-Східному регіоні АТ КБ «ПриватБанк» Олександр Гриценко, фахівець відділу оперативного контролю з виконання видатків бюджетів Головного Управління державної казначейської служби України у Запорізькій області Павло Тимошик, старша фахівчиня ВБФО банк «ПУМБ» Тетяна Зайцева та інші. Вони обговорювали можливі перспективи розвитку освітньо-професійної програми «Фінанси і кредит». Зауважили про необхідність посилення ОП через впровадження освітніх компонентів, які забезпечують формування компетенцій у галузі діджиталізації фінансової-кредитної системи. Також обговорювались питання щодо рецензування освітньої програми і необхідності збільшення кола рецензентів ОП за рахунок представників роботодавців та науковців.

За результатами обговорення освітньо-професійної програми «Фінанси і кредит», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» були надані відповідні рекомендації та пропозиції для узгодження та затвердження вченою радою економічного факультету.

 

Анна Горбунова,

гаранткаОПП «Фінанси і кредит» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, кандидатка наук. доцентка

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини