Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускників Оріхівської гімназії «Сузір’я» навчали писати мотиваційний лист

Випускників Оріхівської гімназії «Сузір’я» навчали писати мотиваційний лист

Випускників Оріхівської гімназії «Сузір’я» навчали писати мотиваційний лист
20.02.2024 13:30 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології та управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч гімназія віртуальна платформа Вступнику-2024 мотивацій

16 лютого на факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели практичний тренінг для 22 учнів 11-х класів Оріхівської гімназії «Сузір’я» з актуальної для абітурієнтів теми «Як написати мотиваційний лист». Захід організували за сприяння заступниці директора гімназії з науково-методичної роботи Інни Рябцун.

 

Тренерки – доцентки кафедри політології, кандидатки наук Юлія Мальована й Анна Руднєва – розповіли учням про особливості вступу-2024 до Запорізького національного університету загалом і на ФСУ зокрема. Також на зустрічі було представили переваги використання Віртуальної платформи «Вступник-2024». Випускників запросили  приєднатись до цього проєкту.

Практичну частину зустрічі присвятили рекомендаціям щодо написання мотиваційного листа. Також тренерки розібрали практичний кейс написання мотиваційного листа і разом з учнями відшукали помилки при його створенні та шляхи вдосконалення тексту.

 

Більше про новини факультету соціології та управління можна дізнатися на його YouTube-каналі: https://www.youtube.com/@fsuzpua

Сайт ФСУ: https://fsu.org.ua/

 

Факультет соціології та управління ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини