Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біофаку дізналися про перспективи роботи в медичній лабораторії

Студенти біофаку дізналися про перспективи роботи в медичній лабораторії

Студенти біофаку дізналися про перспективи роботи в медичній лабораторії
21.02.2024 13:37 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет освітній процес стейкхолдери співпраця зустріч медична лабораторія

13 лютого відбулася зустріч студентів 1-3 курсів, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Фізіологія, імунологія та біохімія» біологічного факультету ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University), з роботодавицею – кандидаткою наук, завідувачкою медичної лабораторії ТОВ «Діагностичний центр «МЕДЛАЙФ-БІО» (м. Запоріжжя) Інгою Добродуб. Варто відзначити, що вона –випускниця біологічного факультету ЗНУ за спеціальністю 091 Біологія (спеціалізація «Біохімія та імунологія»).

 

На зустрічі також була присутня гарантка цієї освітньої програми кандидатка наук, доцентка кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом ЦЗ та медицини Віра Копійка та запрошена на захід декан біологічного факультету, докторка наук. професорка Людмила Омельянчик.

Як розповіла Інга Добродуб, вона очолює медичну лабораторію від моменту її започаткування. Вона наголосила, що в складі співробітників лабораторії близько 30% – випускники біологічного факультету ЗНУ.

На початку зустрічі роботодавиця наголосила, що співробітникам лабораторії необхідні якісні знання з таких фахових навчальних дисциплін, як «Генетика», «Імунологія», «Біохімія», «Іноземна мова» (оскільки все сучасне лабораторне обладнання – іноземного виробництва з інтерфейсом і програмним забезпеченням англійською мовою), «Статистичного аналізу в біології» для аналітичного опрацювання масивів інформації. Також вона зазначила, що для успішної роботи у злагодженому колективі необхідне напрацювання таких соціальних навичок, як робота в команді та самоорганізація.

У відповідь на питання присутніх, їм розповіли про можливі посади, на яких можуть працевлаштуватись випускники цієї освітньої програми. Інга Добродуб вказала на чергове юридичне підтвердження у 2023 року повноцінних прав фахівців-біологів у клініко-діагностичних лабораторіях на відповідних посадах біохіміка, генетика, цитоморфолога, паразитолога, бактеріолога, вірусолога, імунолога, мікробіолога з можливостями підвищення кваліфікації у закладах післядипломної медичної освіти.

 

Інформацію надав біологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини