Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися змагання з настільного тенісу на кубок ректора

У ЗНУ відбулися змагання з настільного тенісу на кубок ректора

У ЗНУ відбулися змагання з настільного тенісу на кубок ректора
22.02.2024 08:41 Все Головні новини Факультети ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики спортивно-оздоровчий комплекс філологічний економічний біологічний факультети факультет іноземної філології Інженерний навчально-науковий інстит

Ініціатором проведення заходів стали представники спроткомлексу вишу та економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Медалі, грамоти та подарунки від ректора отримали викладач філологічного факультету Михайло Халаши (1 місце), кандидат наук, доцент економічного факультету (2 місце) Олександр Лепьохін та студент економічного факультету Андрій Сметанко (3 місце).

 

Для пресслужби прокоментував проведення особистих змагань із настільного тенісу на кубок ректора ЗНУ 2023-2024 заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу Олександр Петренко:

-Участь у змаганнях узяли студенти філологічного факультету, факультету іноземної філології, економічного та біологічного факультетів та Інженерного навчально-наукового інституту імені Юрія Потебні. До речі, це була ініціатива спортивно-оздоровчого комплексу вишу та економічного факультету . Також можна додати, що це - перша «куля» яку ми запустили! Зараз студенти по своїх сторінках у соцмережах поширюють відповідну інформацію. Тож ми  сподіваємося, що, по-перше, такі змагання будуть щороку, по-друге, ми зможемо проводити подібні змагання не тільки з тенісу, а й з інших видів спорту. Можна буде робити захід і саме факультетським – за умови достатньої кількості учасників. Ми радо відгукуємося на пропозиції студентів! Що більше пропозицій, то краще! Тому я персонально звертаюся до активної молоді ЗНУ – приходьте до нас, розповідайте про свої ініціативи, ідеї! Обіцяємо – ми все втілимо в життя!

 

Єгор Гасан, факультет журналістики

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини