Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Затвердження ОПП і діяльність центру післядипломної освіти: про що йшлося на Науково-методичній раді

Затвердження ОПП і діяльність центру післядипломної освіти: про що йшлося на Науково-методичній раді

Затвердження ОПП і діяльність центру післядипломної освіти: про що йшлося на Науково-методичній раді
22.02.2024 08:59 Все Головні новини Факультети ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Науково-методична рада освітньо-професійні програми освітній процес математичний факультет Центр післядипломної освіти неформальна освіта

20 лютого в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання Науково-методичної ради під керівництвом її голови, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури. Також на онлайн-засіданні були присутні заступниця голови НМР, керівниця навчально-методичного відділу Людмила Нестеренко, декани факультетів та їхні заступники, голови Науково-методичних рад факультетів, адміністрація Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні, гаранти освітніх програм і представники структурних підрозділів вишу.

 

Затвердження освітньо-професійних програм

Першим пунктом порядку денного стала рекомендація до затвердження освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів і магістрів у редакції 2024 року. З цього питання виступили декани всіх факультетів та їхні заступники, представники адміністрації ІННІ ім. Ю. Потебні, гаранти освітніх програм. В обговоренні взяли участь проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, керівниця навчально-методичного відділу Людмила Нестеренко, керівниця навчального відділу Валентина Горлач, керівниці Центру забезпечення якості освіти ЗНУ Марині Томченко та представниця приймальної комісії Дар’я Просяна. Затвердять перелік ОПП на засіданні Вченої ради ЗНУ.

 

Нові освітньо-професійні програми на математичному факультеті

Декан математичного факультету, професор Сергій Гоменюк представив присутнім дві нові освітньо-професійні програми для підготовки студентів набору 2024 року. Йдеться про освітньо-професійну програму «Кібербезпека та захист інформації» першого (бакалаврського) рівня та освітньо-професійну програму «Середня освіта (Математика)» другого (магістерського) рівня.

 

Пропозиції Центру післядипломної освіти

та неформальна освіта викладачів

 Керівник Центру післядипломної освіти ЗНУ Сергій Ільїн представ такі нові програми, розраховані на перепідготовку та перекваліфікацію ветеранів війни, як сертифікатні програми «Економіст з планування» та «Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб». Робота з ветеранами та їхніми родинами – серед пріоритетних напрямків діяльності центру. Також учасники НМР проголосували за затвердження програми підвищення кваліфікації вчителів «Національно-патріотичне виховання на засадах козацького звичаю “Спас”».

Про результати підвищення кваліфікації в системі неформальної / інформальної освіти, стажувань у межах міжнародної академічної мобільності викладачів вишу доповіла Людмила Нестеренко.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини