Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дослідники за спеціальністю «Фізична культура і спорт» вивчають фундаментальні аспекти галузі

Дослідники за спеціальністю «Фізична культура і спорт» вивчають фундаментальні аспекти галузі

 Дослідники за спеціальністю «Фізична культура і спорт» вивчають фундаментальні аспекти галузі
22.02.2024 10:25 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я та туризму акредитація третій рівень вищої освіти галузі знань 01 Освіта Педагогіка спеціальність 017 Фізична культура спорт

20 лютого Сюзан Їргін (Susan Yeargin) – провідна науковиця Університету Південної Кароліни (США) в межах програми «Visiting-professor» прочитала лекцію «Термальна фізіологія: гострі реакції, адаптації та клінічні наслідки» для здобувачів освіти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Захід був особливо корисним для здобувачів третього рівня вищої освіти із галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт». Вони зі своїми науковими керівниками детально обговорили вивчений матеріал, оскільки подія охопила фундаментальні аспекти термальної фізіології. Присутні підкреслили, що ці нюанси є важливими для розуміння впливу температурних умов на фізичну працездатність та здоров'я спортсменів.

Дослідники теми наприкінці заходу підкреслили, що знання про гострі реакції організму на зміни температури, адаптаційні механізми та можливі клінічні наслідки цих адаптацій можуть покращити тренувальні підходи та стратегії відновлення, а також сприяти профілактиці травм і захворювань, пов'язаних з екстремальними температурними умовами.

 

Інформацію надав факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини