Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю. Потебні обговорили особливості релокації бізнесу

В ІННІ ім. Ю. Потебні обговорили особливості релокації бізнесу

В ІННІ ім. Ю. Потебні обговорили особливості релокації бізнесу
22.02.2024 15:22 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут наукова діяльність студентська наука дискусійна платформа стейкхолдери повоєнне відновлення України просторовий розвиток територ

20 лютого в Інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні відбулася дискусійна платформа «Просторовий розвиток територій в умовах релокації бізнесу». На заході зібралися представники органів влади, громадські діячі, викладачі, аспіранти та студенти ІННІ ім. Ю. Потебні, серед яких –члени наукових проблемних груп: «Інноваційні технології фінансового управління: просторово-територіальний розвиток громад у відбудові держави», «Розбудова просторового розвитку територій та політика державотворення», «Управління фінансами бізнесу в контексті євроінтеграції» та керівники гуртків: професорки Наталя Метеленко і Марина Ажажа, доцентка Вікторія Оглобліна. Також на дискусійну платформу завітали представники Обласного центру патріотичного виховання молоді та Запорізького регіонального центру підвищення кваліфікації.

 

«Вдячна нашій модераторці – професорці Марині Ажажі за цікаву ініціативу, яка стосується розвитку спеціальності "Публічне управління та адміністрування" освітніх програм бакалаврського, магістерського та PhD-рівнів, – привітавши учасників, зазначила директорка ІННІ Наталя Метеленко. – А ще, дякую представникам громад Запорізької області за те, що відгукнулися на запрошення та погодилися стати співорганізаторами обговорення питань щодо просторового розвитку територій в умовах релокації бізнесу. Дискусійна платформа планує підіймати актуальні питання впродовж всього навчального року та реагувати на виклики сьогодення. Вважаю, що такий командний підхід дозволить вирішувати складні питання публічного управління, які знаходяться на сьогодні в площині невизначеності».

Марина Ажажа зазначила, що «просторовий розвиток територій – це комплексний процес планування та реалізації стратегій щодо використання та розвитку певних територій з метою досягнення економічного, соціального, екологічного та культурного покращення. Просторове планування розвитку територій громад тісно пов’язане із земельною реформою. Програма такого планування – ефективний інструмент для післявоєнного відновлення України». Модераторка запропонувала: «розпочати діалог щодо обміну досвідом практик органів місцевого самоврядування». Звернула увагу професорка й на важливість плідної співпраці органів місцевого самоврядування з науковцями.

Активну участь в обговоренні взяли також стейкхолдери: заступник голови Запорізької міської ради  Андрій П’ятницький; голова Широківської сільської ради Денис Коротенко, голова Запорізької районної ради Олександр Філін; здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Дмитро Сергієнко, магістри спеціальності 073 «Менеджмент»: директор консалтингової компанії «Сертифікант» Віталій Бєлоусов та директор ТОВ «Науково-виробниче підприємство "Інструментальний центр"» Андрій Холодулін.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини