Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП формують дослідницькі компетенції студентів

На факультеті СПП формують дослідницькі компетенції студентів

На факультеті СПП формують дослідницькі компетенції студентів
23.02.2024 13:26 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології міжнародна діяльність проєктна діяльність обговорення зустріч

22 лютого на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч наукової студентської групи «Mental Health 4U», під час якої обговорювали актуальні питання проведення дослідницької роботи. У заході взяли участь завідувачка кафедри психології, доцентка кафедри психології Наталія Губа та студенти спеціальності «Психологія». Координаторка заходу – доцентка кафедри психології Наталія Мосол.

 

Під час зустрічі студенти мали можливість не лише отримати теоретичні знання з методології та організації дослідницької роботи, а й відпрацювати навички на практиці. Завдяки інтерактивним форматам роботи, учасники заходу змоделювали процес проведення психологічного дослідження, виступивши в ролі психологів-дослідників. Надалі планується залучення студентів до реалізації дослідницького проєкту з військовими.

Зустріч наукової групи на факультеті СПП стала корисним та продуктивним заходом, який сприяв розвитку дослідницьких компетенцій студентів і стимулював їхню зацікавленість у науковій діяльності.

 

За матеріалами фейсбуку кафедри психології Запорізького національного університету

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини