Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова діяльність ЗНУ торік, результати атестації аспірантів і докторантів: про що ще говорили на Науково-технічній раді

Наукова діяльність ЗНУ торік, результати атестації аспірантів і докторантів: про що ще говорили на Науково-технічній раді

Наукова діяльність ЗНУ торік, результати атестації аспірантів і докторантів: про що ще говорили на Науково-технічній раді
26.02.2024 07:15 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Науково-технічна рада інженерний навчально-науковий інститут математичний факультет факультет соціології та управління навчальна діяльність

22 лютого відбулося засідання Науково-технічної ради ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 Її голова, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, поінформував, що в третю суботу травня відбудеться День науки, до свята планується влаштувати заходи, які розпочнуться з 6 травня.  Він звернувся до присутніх із проханням надсилати пропозиції щодо проведення заходів до Дня науки.

 

 

 

Наукова діяльність у ЗНУ 2023 року

 

Про це доповів Геннадій Васильчук. Він представив статистику кількості наукових публікацій ЗНУ в іноземних і вітчизняних виданнях, участі в міжнародних проєктах, динаміки індексу Гірша, захистів дисертацій, результатів конкурсів, зокрема “Молодої науки”, проведення конференцій, а також – підсумки академічної мобільності за 2023 рік.

 

Робота навчально-наукової лабораторії архітектури та будівництва

 

 Помічник ректора, керівник лабораторії, професор Віктор Банах розповів про проєкти та наукові розвідки, над якими працює лабораторія. Йдеться про розробку розрахункових моделей методу скінчених елементів для будівель і споруд після вибухових впливів для оцінки експлуатаційного ресурсу. Також розглянули реалізацію програми будівництва житла. Присутні заслухали загальний аналіз забезпечення особам з інвалідністю та іншим малобільним групам населення доступу до навчальних приміщень навчальних корпусів і спорткомплексів ЗНУ.

 

Стан і перспективи розвитку наукової роботи на математичному факультеті

 

Доцентка кафедри фундаментальної та прикладної математики Наталія Кондрат'єва представила звіт про науково-дослідну роботу, результати наукових досліджень і публікації, подала статистику щодо участі у всеукраїнських конференціях представників факультету, а також – щодо засідань разових спеціалізованих вчених рад та кількості наукових видань.

Напрямки та перспективи наукової роботи на кафедрі соціальної філософії та управління

 

 Її завідувач, професор Тарас Бутченко розповів про реалізацію проєктів, участь у міжнародній діяльності, залучення здобувачів вищої освіти до наукової роботи, підготовку та захист дисертацій.

 

Результати атестації аспірантів та докторантів вишу

 

Геннадій Васильчук відзначив успішне її проходження представниками ІННІ імені Ю. Потебні, математичного та філологічного факультету, факультетів іноземної філології, журналістики, біологічного та менеджменту.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини