Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ розглянули організацію освітнього процесу при дистанційному навчанні

На ФСУ розглянули організацію освітнього процесу при дистанційному навчанні

На ФСУ розглянули організацію освітнього процесу при дистанційному навчанні
27.02.2024 10:25 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління освітній процес система Moodle інформаційно-комунікаційні-технології

23 лютого на факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся методичний семінар, на якому обговорювали питання організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання.

 

Голова науково-методичної ради факультету соціології та управління\, докторка наук, доцентка кафедри політології Наталя Горло проаналізувала стан навчально-методичного забезпечення освітнього процесу викладачами факультету. Вона акцентувала увагу на важливості пошуку нових підходів та методів, які сприятимуть  його вдосконаленню.

Відповідальна за методичну роботу по кафедрі політології кандидатка історичних наук, доцентка Олена Вагіна поділилася власним досвідом розробки, налаштування електронних курсів у СЕЗН ЗНУ і вдосконалення електронного курсу за рахунок внутрішніх можливостей системи Moodle. Вона продемонструвала зразок оформлення сторінки курсу, дала поради щодо налаштування журналу оцінок. Доповідачка наголосила на необхідності використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі.

Присутні на семінарі науково-педагогічні працівники поділилися досвідом організації навчання, серед іншого – набутим під час закордонних стажувань і відряджень.

 

Факультет соціології та управління ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини