Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Школярам Запоріжжя та Дніпра презентували освітні програми філфаку

Школярам Запоріжжя та Дніпра презентували освітні програми філфаку

Школярам Запоріжжя та Дніпра презентували освітні програми філфаку
27.02.2024 12:40 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет просвітницька діяльність культурна ініціатива П’ятий Харків лекція Голокост Голодомор

На філологічному факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в межах здійснення профорієнтаційних заходів протягом лютого відбулася низка зустрічей із учнями загальноосвітніх закладів м. Дніпро та м. Запоріжжя.

 

Доцент кафедри слов’янської філології Іван Мацегора провів інформаційно-консультативні зустрічі для старшокласників ліцею інтелектуальної творчості «Ейдос» (м. Запоріжжя) та ліцею № 91 Дніпровської міської ради (м. Дніпро). Це стало можливим завдяки плідній співпраці з Асоціацією випускників філологічного факультету та запрошенню представників адміністрації закладів загальної середньої освіти.

Під час цих зустрічей представниками філологічного факультету було надано докладну інформацію стосовно освітніх програм філологічного факультету. Це – «Польська мова та література, англійська мова», «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Прикладна лінгвістика». Увагу присутніх на заходах було акцентовано на широкому спектрі можливостей майбутнього працевлаштування випускників, практичну фахову підготовку майбутніх бакалаврів. Неабияке зацікавлення викликала розповідь про студентське життя та соціальну й освітню інфраструктуру ЗНУ, у структурі якого також наявні й різногалузеві заклади фахової передвищої освіти.

 

Інформацію надав філологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини