Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до Запорізького форуму відновлення

ЗНУ долучився до Запорізького форуму відновлення

ЗНУ долучився до Запорізького форуму відновлення
27.02.2024 13:35 Все Головні новини Факультети Менеджменту Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Науково-дослідна частина факультет менеджменту факультет соціальної педагогіки психології наукова діяльність Запорізький форму відновлення Зелена книга відновлення Зап

27 лютого, за ініціативи Ради відновлення Запоріжжя (координаторка - голова ГО "Екосенс" Тетяна Жавжарова) в «Незламному хабі» та за активної підтримки керівництва області та міста, Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), представників громадського та освітнього сектору, підприємців, волонтерів, представників ОМС, широкого кола експертів, депутатів, службовців, активної молоді розпочався Запорізький форум відновлення. Запорізький національний університет на Форумі представляли проректор з наукової роботи, доктор наук, професор Геннадій Васильчук, завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доктор наук, професор Дамір Тагіров і начальник Науково-дослідної частини, доктор наук, професор Дмитро Арабаджиєв.

 

Мета Форуму – скоординувати співпрацю місцевої та державної влади та громадськості в процесах післявоєнного відновлення, залучити ресурси для допомоги Запоріжжю, згуртуватися для подальшої роботи для сталого розвитку Запоріжжя.

На початку заходу голова ГО «Екосенс», координаторка Ради відновлення Тетяна Жавжарова презентувала «Зелену книгу відновлення Запоріжжя: дорожню карту». Цей документ використовуватимуть представники виконавчої влади та ОМС, міжнародних організацій і фондів, організацій громадянського суспільства та всі зацікавлені в тому, щоб брати участь у процесах післявоєнного відновлення Запорізького регіону та України. У ньому надали аналіз основних викликів і пріоритетних заходів із зеленого післявоєнного відновлення Запорізької міської територіальної громади. Подано структурно-логічні схеми відновлення у вигляді дорожньої карти для найбільш вразливих секторів, які значною мірою пошкоджені під час повномасштабної війни та є ключовими для сталого розвитку міст.

До авторського колективу «Дорожньої карти» увійшли такі співробітники та здобувачі освіти Запорізького національного університету, як доктор наук, професор, завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов, докторка наук, професорка кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Ольга Головань, кандидат наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Олександр Олійник, кандидат наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, Олександр Брянцев, дизайнер, викладач кафедра дизайну, здобувач освіти (третього) наукового рівня Костянтин Воробйов.

Результати дослідницької роботи як структурні компоненти імплементують до навчальних дисциплін «SEO менеджмент в міжнародному бізнесі», «Адміністративне управління», «Стратегічне управління», «Теорія та практика реформ у публічному управлінні». Проєкт – це цікавий результат міжсекторального співробітництва та науково-дослідницької синергії Запорізького національного університету та громадських організацій, міжнародних донорів та експертів.

 

Дмитро Арабаджиєв,

начальник  Науково-дослідної частини ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини