Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ліквідація боргів, знання іноземних мов, підготовка до розподілу навантаження на новий н/р: про що ще говорили на ректораті

Ліквідація боргів, знання іноземних мов, підготовка до розподілу навантаження на новий н/р: про що ще говорили на ректораті

Ліквідація боргів, знання іноземних мов, підготовка до розподілу навантаження на новий н/р: про що ще говорили на ректораті
27.02.2024 15:36 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ ректорат акредитації освітній процес міжнародна діяльність

26 лютого відбулось засідання ректорату ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Ректор Микола Фролов зазначив, що освітній процес – це основа діяльності університету. Він звернувся до деканів факультету та директорки Інженерного навчально-наукового інституту імені Ю. Потебні з вимогою контролювати перебіг навчання.

 

Ректор, серед іншого, наголосив на важливості володіння іноземними мовами для науково-педагогічних працівників та аспірантів. До 1 березня можна подати реальні пропозиції щодо поліпшення рівня знань іноземних мов.

Проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександру Гурі спільно з начальницею навчального відділу Валентиною Горлач та головною бухгалтеркою Оксаною Арістовою доручили щоп’ятниці надавати звіт ректору про темпи ліквідації фінансової та академічної заборгованості. Олександр Гура наголосив, що до 15 березня роботу з цих питань треба виконати.  Також він звернувся з проханням до керівників факультетів та ІННІ поінформувати випускників бакалаврату про проведення в університеті пробного ЄВІ та ЄФВВ для подальшого вступу до магістратури.

Ректор поінформував присутніх, що потрібно готуватися до розподілу навчального навантаження на 2024-2025 навчальний рік, узявши до уваги, серед іншого, рейтингові показники викладачів, сумлінність виконання професійних обов'язків і залученість до профорієнтаційної роботи.

 

Акредитації та рейтингування

Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов зазначив, що у березні готуються до акредитації освітні програми «Біологія» та «Журналістика» на PhD-рівні. Загалом з 18 березня до 31 травня у виші відбудеться акредитація 18 освітніх програм.

Окремо проректор нагадав, що до 1 березня науково-педагогічні працівники повинні внести інформацію щодо результатів роботи за 2023 рік у СИНАП.

Міжнародна діяльність

Проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна нагадала присутнім, що потрібно подати пропозиції щодо перспектив співпраці з Даремським університетом у межах академічної мобільності.

Вона також повідомила про нові можливості для міжнародної діяльності. Так, магістри й аспіранти вишу, які досліджують різні аспекти енергетики, можуть узяти участь у Літній школі в Технічному університеті Кишинева (Молдова). Подати заявки щодо участі в її роботі потрібно до 31 березня.

Проректорка повідомила й про річні стажування в університеті Джорджа Вашингтона (США) для науковців, що захистили PhD не раніше від 2014 року та для досвідчених науковців (понад 10 років із моменту захисту дисертацій), а також стипендій для науковців, що залишаються в Україні. Дедлайн подання заявки – 1 березня.

І ще

Валентина Горлач наголосила, що до 11 березня потрібно надати до навчального відділу проєкти наказів на затвердження голів екзаменаційних комісій.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини