Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускників бакалаврату філфаку запросили вступати до магістратури

Випускників бакалаврату філфаку запросили вступати до магістратури

Випускників бакалаврату філфаку запросили вступати до магістратури
29.02.2024 07:58 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Задля інформування випускників бакалаврату про особливості вступу до магістратури на філологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась онлайн-зустріч викладачів та студентів факультету.

 

Декан філологічного факультету Ірина Бондаренко акцентувала увагу присутніх на алгоритмах успішного закінчення навчального року та особливостях й перевагах навчання на магістерських програмах факультету («Українська мова та література» та «Переклад та міжкультурні комунікації»), можливостях працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання.

Доцентка кафедри української літератури Валентина Ніколаєнко поінформувала майбутніх вступників до магістратури про етапи вступної кампанії, новації у процедурі реєстрації на ЄВІ, особливості підготовки до складання ЄВІ з іноземної мови, розрахунок конкурсного балу, перелік документів, необхідних для вступу.

Доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко презентувала календар вступної кампанії – реєстрація та складання ЄВІ від Українського центру оцінювання якості освіти , ознайомитися з яким можна за лінком:

https://testportal.gov.ua/kalendar-provedennya-yevi-yefvv-2/

Вона звернула увагу студентів на демонстраційні варіанти та матеріали ЄВІ попередніх років, а також запропонувала звертатись за додатковою інформацією на сайт приймальної комісії університету що дозволить вступникам отримати доступ до оперативної інформації щодо вступу до магістратури.

Сайт приймальної комісії – за лінком: https://pk.znu.edu.ua/4486.ukr.html

Запросили також випускників пройти пробне тестування – ЄВІ з іноземних мов, опублікованих на платформі Moodle ЗНУ, що допоможе перевірити рівень знань та якнайкраще підготуватись до вступної кампанії 2024 року. Студенти отримали вичерпні відповіді на свої питання.

 

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2024 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

 

Філологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини