Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні правники дізналися більше про роботу слідчого

Майбутні правники дізналися більше про роботу слідчого

Майбутні правники дізналися більше про роботу слідчого
29.02.2024 11:03 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет Економіко-правничий фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч стейкхолдер формування практичних

Задля того, щоб надати студентам Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) можливість взаємодії з реальними професіоналами, кафедра кримінального права та правоохоронної діяльності юридичного факультету організувала для них зустріч із заступником начальника з превентивної діяльності відділення Національної поліції № 4 Комунарського району м. Запоріжжя, капітаном поліції Артемом Ковтуном. Захід відбувся в межах профорієнтаційної діяльності юридичного факультету.

Організаторки заходу – викладачки юридичного факультету Ірина Єна та Ксенія Панкратова, які викладають дисципліни кримінально-правового блоку на юридичному факультеті ЗНУ. Вони наголосили на необхідності таких зустрічей, оскільки це – важливий крок для студентів у підготовці до побудови юридичної кар'єри. Вони допомагають майбутнім правозахисникам зрозуміти суть обраної професії.

Розпочався захід з презентації Ірини Єни. У ній викладачка розкрила ключові аспекти роботи слідчого, акцентувала увагу на важливості детального пошуку, дослідження, аналізу доказів і на методах виявлення злочинців. Особливо здобувачів зацікавила розповідь про сутність теорії Чезаре Ломброзо, який є засновником кримінальної антропології. Обговорення теорії викликало чималий інтерес і бурхливу дискусію серед стулентів та викладачів, які висловили свої думки щодо того, наскільки актуальними є ідеї Ломброзо в сучасному світі. Важливою частиною дискусії стала критика та альтернативні погляди на тему кримінальності. Учасники події розглядали різні точки зору, аналізували важливі аспекти теорії Ломброзо. Вони досліджували, наскільки ці ідеї можуть слугувати підґрунтям для сучасних стратегій боротьби зі злочинністю.

 Артем Ковтун також долучився до дискусії. Він навів приклади зі свого досвіду та зазначив, що обговорювана теорія у практичній діяльності залишається важливою для розуміння кримінальності, але потребує критичного перегляду та адаптації до сучасного контексту. Також гість зазначив, що навичкам розпізнавання злочинців можна навчитися та розвивати їх, працюючи слідчим.

Зустріч збагатила студентів новими знаннями та викликала інтерес до роботи слідчого. Цей захід не тільки розширила горизонти здобувачів, а й допоміг їм побачити вивчення права як захоплюючий шлях у світ справедливості та боротьби зі злочинністю.

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини