Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання захистили дисертації

На факультеті фізичного виховання захистили дисертації

На факультеті фізичного виховання захистили дисертації
29.02.2024 10:24 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму відділ аспірантури докторантури наукова діяльність захист дисертаційних робіт

27 лютого на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося два успішні захисти дисертацій: Володимира Сіліна –«Оптимізація фізичної та функціональної підготовленості футболістів 15-17 років на етапі спеціалізованої базової підготовки» та Едуарда Соболя – «Управління багаторічною підготовкою футболістів з урахуванням факторів міграції» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт».

 

Роботи виконано в Запорізькому національному університеті. Випускники аспірантури ЗНУ за освітньо-науковою програмою підготовки здобувачів третього освітньо-науковою рівні вищої освіти з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 «Фізична культура»успішно виконали індивідуальні навчальні плани і плани наукової роботи та гідно представили свої наукові розробки для публічного захисту дисертацій у спеціалізованих вчених радах.

Науковий керівником дисертації Володимира Сіліна – декан факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, доктор наук, професор Микола Маліков. Едуард Соболь виконував кваліфікаційну роботу під керівництвом завідувача кафедри фізичної культури і спорту, доктора наук, професора Андрія Сватьєва.

Головою двох спеціалізованих вчених рад була докторка наук, професорка кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Валерія Тищенко. Рецензентками: кандидатка наук, доцентка Юлія Коваленко та кандидатка наук Ольга Соколова. Обидві – представниці кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту ЗНУ. Офіційними опонентами: кандидат наук, доцент кафедри спортивних ігор Придніпровської академії фізичної культури і спорту (м. Дніпро) Сергій Овчаренко та завідувач кафедри водних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ), доктор наук, професор Андрій Дяченко.

Варто відзначити, що в представлених кваліфікаційних роботах досліджуються сучасні актуальні підходи підготовки спортсменів в ігрових видах спорту, які спрямовані на визначення впливу факторів спортивної міграції на спортивну підготовку висококваліфікованих футболістів та оптимізації структури фізичної і функціональної підготовленості спортсменів у системі багаторічного вдосконалення.

Колектив факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму привітав Володимира Сіліна і Едуарда Соболя та їхніх наукових керівників, Миколу Малікова і Андрія Сватьєва, з вагомим досягненням і побажав нових наукових та спортивних здобутків.

 

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини