Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ФІФ зустрівся з запорізькими гімназистами

ФІФ зустрівся з запорізькими гімназистами

ФІФ зустрівся з запорізькими гімназистами
29.02.2024 10:26 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця гімназія вступ-2024

Кафедра романської філології факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організувала та провела зустріч з майбутніми випускниками Запорізької гімназії № 6.

 

Учні цієї гімназії – активні учасники всіх заходів факультету, тому спілкування з представниками факультету іноземної філології спілкування було дуже жвавим. Викладачі кафедри розповіли про віртуальну платформу ЗНУ «Вступник-2024», її інформаційні матеріали, календар вступника 2024 року, а також – про анкету випускника, яку запропонував університет для полегшення вибору освітньо-професійної програми майбутнім студентам.

Доцентка кафедри Євгенія Стуліна привітала всіх присутніх на зустрічі учнів, які впродовж кількох років були активними учасниками предметної олімпіади з французької мови, а також конкурсу поетичного перекладу (2022-2023).  Серед них – учениця 11 класу гімназії Таїсія Бескурська, яка отримала дипломи за перемогу в перекладацькому конкурсі з французької і англійської мов.

Колектив кафедри романської філології щиро подякував за допомогу в організації заходу адміністрації гімназії – директору Костянтину Липському, завучу Богдані Залевській, а також – вчительці французької мови Світлані Головченко за підготовку учнів до участі у заходах факультету та плідну професійну співпрацю.

Факультет іноземної філології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини