Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Підсумки наукової діяльності за 2023 рік, кадрові питання та антикорупційна політика у ЗНУ: про що ще говорили на Вченій раді

Підсумки наукової діяльності за 2023 рік, кадрові питання та антикорупційна політика у ЗНУ: про що ще говорили на Вченій раді

Підсумки наукової діяльності за 2023 рік, кадрові питання та антикорупційна політика у ЗНУ: про що ще говорили на Вченій раді
29.02.2024 12:30 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Вчена рада Фаховий коледж бізнесу та харчової промисловості наукова діяльність антикорупційна політика кадрові питання

27 лютого відбулося засідання Вченої ради ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). На початку ректор Микола Фролов вручив посвідчення доктора філософії Альоні Ходаковській і Данилу Сайкову, а також – два патенти на винаходи завідувачеві навчально-науково-дослідної лабораторії клітинної та організменної біотехнології Руслану Амінову.

 

Наукова діяльність вишу за 2023 рік

Про стан наукової діяльності у виші торік доповів проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Він подав статистику наукових публікацій ЗНУ у закордонних і вітчизняних виданнях, участі в міжнародних проєктах, динаміки індексу Гірша, захистів дисертацій, результатів конкурсів, проведення конференцій, а також підбив підсумки академічної мобільності за 2023 рік. Геннадій Васильчук зазначив, що головними викликами перед науковцями університету є війна, розпорошеність і «старіння» кадрів та зниження привабливості наукової роботи.

 

Антикорупційна політика в ЗНУ

Актуальні питання формування та реалізації антикорупційної політики представив перший проректор Олександр Бондар. Він розповів про її стан у виші, окреслив подальші дії, а саме – посилення системності у формуванні та реалізації заходів антикорупційної роботи та створення відповідного інформаційного ресурсу. Олександр Бондар презентував результати врегулювання конфлікту інтересів. Так, на сьогодні у виші врегульовано 126 таких випадків.

 

Про ефективність діяльності колективу коледжу

Директор Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ Олександр Олійник виступив із доповіддю про ефективність його діяльності. Він подав загальну характеристику навчального закладу, кількість студентів, які навчаються на денному та заочному відділеннях, а також розповів про поточну роботу освітнього закладу. Олександр Олійник додав, що в коледжі відремонтували бібліотеку, лабораторії, актову залу та навчальні аудиторії.

Голова експертної комісії та директорка Запорізького металургійного коледжу Лариса Тютюнник доповіла про результати дослідження діяльності Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій. Вона зазначила, що його діяльність можна вважати задовільним та оприлюднила рекомендації щодо покращення роботи навчального закладу. Серед них – оновлення вебсайту коледжу та перехід до використання навчальної електронної системи Moodle.

На засіданні Вченої ради також розглянули та затвердили фінансовий план на 2024 рік та брендбук університету.

 

Кадрові питання

Члени Вченої ради підтримали обрання на посаду завідувача кафедри англійської філології та лінгводидактики доцентку Наталю Надточій; проголосували за присвоєння вчених звань: професора кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Віктору Скачкову й професора кафедри давньої і нової історії України та методики навчання історії Сергію Терну.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини