Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учнів Козацького ліцею запросили вступати до ЗНУ

Учнів Козацького ліцею запросили вступати до ЗНУ

Учнів Козацького ліцею запросили вступати до ЗНУ
29.02.2024 14:01 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології медичний переклад волонтерство

Викладачі факультету іноземної філології продовжують знайомити учнів старших класів міста Запоріжжя із Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University) і з факультетом іноземної філології зокрема.

 

28 лютого завідувачка кафедри викладання другої іноземної мови Ольга Каніболоцька та доцентка кафедри Ганна Ваніна відвідали Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей"» Запорізької обласної ради. Зустріч відбулася у стінах навчального закладу. Заступник директора з навчальної роботи Володимир Ушатий представницям вишу невелику екскурсію закладом, обговорили організацію навчального процесу в умовах війни та можливу співпрацю з факультетом іноземної філології.

З учнями одинадцятих класів викладачки ФІФ безпечно спілкувалися у спеціально обладнаному класі в укритті. Йшлося про іноземні мови, їхній вплив на різні галузі нашого життя. Ганна Ваніна провела з учнями ігри на знайомство та розвиток креативного мислення. Ольга Каніболоцька детально ознайомила майбутніх абітурієнтів зі структурою факультету. Вона навела приклади можливостей та переваг, які отримують під час навчання та після одержання диплома студенти факультету. Вони допомогли учням зареєструватися на інформаційній платформі «Вступник-2024», а також приєднали бажаючих до групи факультету іноземної філології в телеграм-каналі для подальшого спілкування та інформування. Крім того,учнів запросили на заходи, які організовує факультет для студентів та абітурієнтів.

 

Ганна Ваніна,

факультет іноземної філології 

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини