Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філфак плідно співпрацює зі школами

Філфак плідно співпрацює зі школами

Філфак плідно співпрацює зі школами
29.02.2024 15:40 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця школа вступна капанія-2024

На філологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в протягом лютого відбулася низка зустрічей із дирекцією й учнями загальноосвітніх шікл м. Запоріжжя.

 

29 лютого доцент кафедри слов`янської філології Олександр Муравін провів інформаційно-консультативну зустріч з керівництвом Запорізької гімназії № 68. Цей навчальний заклад в одному з найбільш «гарячих» районів Запоріжжя – в селищі Димитрове. Школа працює під постійними прильотами й перельотами ворожих «шахедів».

На зустрічі були присутні директорка гімназії Лариса Рябченко, заступниця з навчальної роботи Наталія Апретова, керівиця гуртків Світлана Тесленко. Директорка Лариса Рябченко розповіла про стан сучасного освітнього процесу, про те, що 20 відсотків учнів зараз за кордоном, що за останні два роки школа прийняла 51 учня з числа внутрішньо переміщених осіб. Заступниця директорки Наталія Апретова акцентувала на тому, що доволі невеликий, на жаль, відсоток 9-класників планує подальше навчання в 10-11 класі: більшість розпорошується по професійно-технічних училищах та коледжах, тому так мало доходить до вступу у виші.

Під час зустрічі Олександр Муравін подав докладну інформацію стосовно підготовчих курсів та вступу в коледж ЗНУ. Увагу присутніх на зустрічі акцентовано на труднощах вибору подальшого навчання в учнів 9-х класів, на високій фаховій підготовці майбутніх абітурієнтів у стінах нашого вишу. Присутні зацікавились інформацією про заходи, котрі проводяться у ЗНУ та на філологічному факультеті зокрема. Учителів та учнів запросили взяти участь у заходах, які відбудуться в ЗНУ до ювілею Тараса Шевченка. Також учасники зустрічі обговорили подальші перспективи співпраці.

 

Олександр Муравін,

філологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини