Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економфаку відбулася гостьова лекція від директора видавництва Віктора Мокшанова

На економфаку відбулася гостьова лекція від директора видавництва Віктора Мокшанова

На економфаку відбулася гостьова лекція від директора видавництва Віктора Мокшанова
29.02.2024 16:03 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет освітній процес гостьова лекція співпраця стейкхолдер

29 лютого на кафедру управління персоналом і маркетингу економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для зустрічі зі здобувачами вищої освіти за освітньою програмою «Маркетинг» магістерського рівня завітав директор видавництва-друкарні «Вектор» Віктор Мокшанов. На заході були присутні в. о. декана економічного факультету Валентина Гельман, заступники декана, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти різних рівнів, зокрема PhD факультету.

 

Із лектором економічний факультет співпрацює вже досить давно й вельми плідно. Ще до пандемії зустрічалися студенти й аспіранти із гостем в аудиторіях Запорізького національного університету під час засідань бізнес-інкубатора економічного факультету. Заходи які проводив заступник декана з наукової роботи економічного факультету Андрій Линенко. Спікер бере активну участь у зустрічах зі стейкхолдерами, він – роботодавець і керівник бази практики.

Завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу Микола Іванов привітав усіх присутніх. Гарантка освітньо-професійної програми «Маркетинг» магістерського рівня вищої освіти Вікторія Малтиз окреслила порядок денний зустрічі та регламент участі в обговоренні питань гостьової лекції.

Уже понад двох років лектор використовує на роботі різні CRM-системи. Починали вони з ознайомчих версій, а згодом обрали найбільш відповідну завданням бізнесу. Хоча на цьому не зупинилися. Зараз оцінюються IT-новинки й останнім часом запроваджуються для вдосконалення бізнес-процесів програми штучного інтелекту. Викладач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Денис Рева запитав про практику систематичного створення автоматичних резервних копій на власний сервер для збереження та убезпечення інформації. Спікер зазначив, що резервні копії потрібно робити постійно, а також треба опікуватися безпекою цих серверів, на яких зберігається маркетингова й інша конфіденційна інформація. Віктор Мокшанов наочно продемонстрував, як працює CRM-система, що використовується ним задля управління бізнес-процесами й оптимізації маркетингової діяльності. За його підрахунками, запровадження цієї інформаційної технології сприяло підвищенню прибутковості вдвічі, порівняно з періодом, коли вона ще не застосовувалася.

Програми штучного інтелекту спікер у своєму бізнесі почав використовувати нещодавно, наприклад, для генерації текстів і нових зображень для друкованих видань. Утім у цьому напрямку Віктор Мокшанов вбачає набагато ширші перспективи. Хоча застороги також є. Звісно, треба вміло користуватися програмами штучного інтелекту, фільтруючи та критично зважуючи отримані від них результати. Викладач кафедри управління персоналом і маркетингу Ігор Прокоф’єв запитав про платні версії програм штучного інтелекту, на що лектор відповів про потребу керуватися економічною доцільністю. Для когось вони не потрібні принаймні зараз, деяким бізнесам є сенс придбати їх. Акцентував гість увагу присутніх на важливості дотримання авторських і суміжних прав, хоча з появою та стрімким розвитком програм штучного інтелекту система захисту прав інтелектуальної власності також потребує значних трансформацій, адаптації до сучасних реалій.

Інформація була дуже цікавою, прикладного спрямування, тож і дискусії були жвавими. Наприкінці зустрічі завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу Микола Іванов подякував гостю за неординарну й змістовну лекцію та висловив сподівання, що майбутня н в майбутньому співпраця економічного факультету з видавництвом-друкарнею «Вектор» розвиватиметься.

Андрій Линенко,

економічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини