Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ продовжують популяризацію юридичних професій

Представники ЗНУ продовжують популяризацію юридичних професій

Представники ЗНУ продовжують популяризацію юридичних професій
01.03.2024 09:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця гімназія вступна кампанія-2024

29 лютого представники кафедри історії і теорії держави та права юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) поспілкувалися з учнями 9-х класів Запорізької гімназії №54. Вони розповіли про Запорізький національний університет та юридичний факультет.

 

Завідувачка кафедри, професорка Лариса Удовика говорила з гімназистами про переваги юридичної спеціальності, про можливості реалізації у ній, а також наголосила на тому, що на юридичному факультеті відбувається підготовка за освітніми програмами за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність».

Доцентка Ія Пелех розказала учням про особливості студентського життя, про ті наукові та виховні заходи, які проводить юридичний факультет.

Учні дізналися про можливості подальшої професійної реалізації щодо широкого спектру професій. Також їх познайомили із сайтом Запорізького національного університет та запросили долучатися до усіх сторінок факультету й університету в соціальних мережах.

Варто зазначити, що юридичний факультет ЗНУ та Запорізька гімназія № 54 мають тісні зв’язки, адже випускники гімназії навіть працювали викладачами на факультеті.

Юридичний факультет щиро подякував директорці гімназії Тетяні Вавіловій за можливість поспілкуватися з учнями.

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини