Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні дизайнери завітали на екскурсію до друкарні «Друк-Уніон»

Майбутні дизайнери завітали на екскурсію до друкарні «Друк-Уніон»

Майбутні дизайнери завітали на екскурсію до друкарні «Друк-Уніон»
01.03.2024 14:09 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології кафедра дизайну освітній процес екскурсія друкарня

27 лютого запорізька друкарня «Друк-Уніон» гостинно розчинила свої двері перед студентами освітньо-професійної програми «Графічний дизайн» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Вони здійснили захопливу екскурсію, щоб долучитися до живого досвіду друкарського мистецтва. Студенти відвідали запорізьку друкарню «Друк-Уніон» в межах навчальної екскурсії під час виробничої практики.

 

Під час екскурсії студенти отримали унікальну можливість ознайомитися з історією друкарської справи та побачити процеси, які використовуються в сучасному друкарському виробництві, спостерігати особисто весь процес створення друкованих матеріалів — від підготовки макетів до останнього кроку, коли аркуші виходять із друкарських верстатів. Їх приємно вразило високотехнологічне обладнання і кваліфікований персонал, якийпрацює над створенням високоякісних друкарських продуктів.

Під керівництвом викладача кафедри дизайну Вадима Міткова студенти дізналися про різноманітні техніки друку, використані матеріали та можливості, які відкриваються перед дизайнером у процесі співпраці з друкарнею. Майбутні фахівці наживо побачили, як спроєктований на комп’ютері дизайн поступово матеріалізується на папері в накладі за допомогою офсетного друку. Побачили та доторкнулися до великої друкарської машини, мали можливість наочно побачити типографські процеси, побачили, як з віддрукованих матеріалів створюється пакування та коробки, побачили процес створення та друку календарів та книг.

Під час екскурсії студенти дізналися про технічні та творчі аспекти друкарської справи, а також про важливість взаємодії між дизайнерами та друкарнями для досягнення найкращих результатів. Вони мали можливість спілкуватися з фахівцями галузі та отримати корисні поради для свого майбутнього професійного розвитку. І, що найважливіше, студенти змогли побачити місію дизайнера-фахівця в друкарському процесі та можливість познайомитись з одним із напрямків майбутньої професії дизайнера.

Завершилась екскурсія маленьким майстер-класом із розпису уламків зброї від Вадима Міткова, який він провів для студентів. Їхні роботи будуть передані волонтерам для подальшої реалізації та підтримки наших захисників.

Подорожі на виробництво – важливим етап у навчанні молодих дизайнерів, що відкриває можливості для розширення їхніх знань та відкриття нових перспектив у професійному зростанні. Відвідування друкарні «Друк-Уніон» не лише стало навчальним візитом, але і чудовою можливістю для майбутніх дизайнерів побачити, як теорія перетворюється на практику в галузі друкарського мистецтва.

 

Кафедра дизайну ЗНУ

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини