Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У «Прогулянці» територією ІННІ ім. Ю. Потебні взяли участь абітурієнти та студенти

У «Прогулянці» територією ІННІ ім. Ю. Потебні взяли участь абітурієнти та студенти

У «Прогулянці» територією ІННІ ім. Ю. Потебні взяли участь абітурієнти та студенти
01.03.2024 14:12 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут центр культури та комунікації відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування прогулянки університетом

Незважаючи на те, що здобувачі вже отримують освіту за обраною спеціальністю, їм цікаво дізнатися якомога більше і про інші освітні програми, за якими навчаються в Інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні, адже кожна нова освіта розширює можливості. Тож студенти залюбки приєдналися до випускників шкіл і коледжів, для яких заступник директора з виховної роботи Роман Воляр влаштував цікаву екскурсію.

 

У молоді, яка завітала в цей день до ІННІ, з’явилася унікальна можливість побачити на власні очі, як виглядають прокатні стани, гідравлічні преси, двигун Стирлінга. Дізнатися, для чого потрібні станки, муфельні та гідравлічні печі, як плавиться метал, а ще побувати в кабінеті директора інституту.

Разом із Романом Воляром лабораторіями металургійного обладнання; технологічних вимірювань, монтажу та налагодження засобів; обробки металів тиском учасників «Прогулянок» водив студент і одночасно старший лаборант кафедри електричної інженерії та кіберфізичних систем Максим Серба.

Запросили екскурсоводи гостей і до аудиторій-амфітеатрів й спортивної зали. Однак, найбільші враження чекали на молодь попереду. Адже, опинившись у електросталеплавильній лабораторії, гості на власні очі побачили, як плавиться метал, і потримали в руках зразки кольорових металів і сплавів із них.

А ще, учасникам розповіли, що, отримавши вищу технічну або економічну освіту, випускники Інженерного-навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні працюють за фахом і завжди досягають успіху на обраній ниві.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини